Czy księżniczka Charlotte zdradziła sekret ciąży Kate Middleton?

O kolejnej ciąży Kate Middleton spekuluje się od dawna. Nie od dziś wiadomo, że księżna jest bardzo rodzinną osobą, kocha dzieci i świetnie spełnia się w roli matki. Fani na całym świecie czekają na oficjalne ogłoszenie, a bardziej dociekliwi przyglądają się Kate Middleton w poszukiwaniu znaków. Teraz w sieci pojawiła się informacja o rzekomym potwierdzeniu ciąży przez księżniczkę Charlotte, która miała podzielić się tą informacją ze swoimi kolegami w szkole. Zdradziła nawet płeć swojego przyszłego rodzieństwa! Według córki księcia Williama, Kate Middleton spodziewa się kolejnej dziewczynki. Zdania o wiarygodności źródła są podzielone – w końcu nieraz dzieci w tym wieku fantazjują i opowiadają niekoniecznie prawdziwe historie. Z drugiej strony świadkowie wydarzenia zapewniają, że księżniczka Charlotte mówiła o tym z dużym przekonaniem.

Dlaczego fani sądzą, że Kate Middleton jest w ciąży?

Fani wierzą w ciążę Kate Middleton również z innych powodów. Wczoraj pisaliśmy, że księżna pojawiła się na otwarciu zaprojektowanych przez siebie ogrodów. Na zdjęciach z wydarzenia Kate Middleton prezentuje się fantastycznie, jednak niektórzy dopatrują się u niej lekkiego zaokrąglenia brzucha. Ponadto księżna trzymała na nim ręce w sposób charakterystyczny dla kobiet w ciąży. Czy jest to wystarczający dowód? Część fanów za znak odbiera też zmianę we fryzurze żony księcia Williama, która zawsze decydowała się na nią w okresie ciąży. Tym razem postawiła na lekkie rozjaśnienie.

Ciąża Kate Middleton z perspektywy matek

Do dyskusji na temat potencjalnej ciąży Kate Middleton włączyło się wiele matek. One za dowód błogosławionego stanu uważają piękny wygląd księżnej. Jak tłumaczą, kobieta w ciąży kwitnie, a od żony księcia Williama aż bije szczęściem. Z pewnością zaprzecza to plotkom o problemach pary i możliwym rozwodzie, które od pewnego czasu krążyły po sieci. Oczywiście ciąża księżnej nie została w żaden sposób oficjalnie potwierdzona i nie zapowiada się, abyśmy w najbliższym czasie mieli o niej usłyszeć. A czy Wy sądzicie, że Kate Middleton jest w ciąży, a księżniczka Charlotte mówiła prawdę?