Kate i William: wakacje

Po gorącym okresie pełnym obowiązków, Księżna Kate i książę William w końcu znaleźli chwilę dla siebie. Książęca para wybrała się wraz z dziećmi na wakacje. Dokąd pojechali? Kate i William odpoczywali na prywatnej wyspie Mustique położonej na morzu karaibskim. Prywatna wyspa nie była jednak jedynym luksusem. Jak podaje magazyn "The Sun", wakacje Kate i Williama kosztowały ponad milion dolarów!

Wakacje księżnej Kate i książę Williama

Książęca para wybrała się na wakacje na Karaiby, a dokładnie na prywatną wyspę Mustique.To ekskluzywna wyspa, pełna luksusowych willi, na którą jednak wstęp mają tylko nieliczni. Jak donoszą brytyjskie media, Kate i William mieszkali  w willi z sześcioma sypialniami i 60-metrowym basenem. Na Karaiby książęca para przyleciała oczywiście z ochroną i sztabem obsługi, w tym nianiami dla trójki dzieci. Na wyspę na drugim końcu świata dostali się z Wielkiej Brytanii prywatnym samolotem. Koszty jakie musieli ponieść za taki wyjazd nie są zatem wcale aż tak niezrozumiałe, prywatna wyspa czy prywatny samolot kosztują niebagatelne sumy. Trzeba przy tym jednak pamiętać, że mowa tu o książęcej parze, więc zrozumiałym jest, że Kate i William nie chcą odpoczywać wśród tłumów ludzi i paparazzi.

Urodziny księcia George'a

Podczas pobytu na Karaibach swoje piąte urodziny obchodził książę George. Chociaż mały książę urodziny świętował już wcześniej, w Londynie, w czasie wakacji także urządzono mu małe urodzinowe przyjęcie.

W takich chwilach żałujemy, że członkowie rodziny królewskiej mają zakaz prowadzenia social mediów... Chętnie zobaczyłybyśmy jak wyglądała wakacyjna willa Kate i Williama!