Katarzyna Warnke wystąpiła nago w sesji do popularnego kalendarza: "Lubię moje ciało"

Katarzyna Warnke, aktorka znana z ról w takich przebojach kinowych jak "Botoks" czy "Kobiety mafii", otwarcie mówi zarówno o swoich poglądach, jak i cielesności. Temat akceptacji swojej cielesności poruszyła przy okazji wyjścia na światło dzienne odważnej sesji, do której zapozowała nago. Chodzi o zdjęcia do popularnego kalendarza ATM, który w tym roku nosi tytuł "Ciało. Unplugged 2022". Za obiektywem artystycznej sesji stanęła jedna z najbardziej uznanych polskich fotografek, Aldona Karczmarczyk

W spektakularnej nagiej sesji obok Katarzyny Warnke wystąpiły takie gwiazdy jak: Bartosz Gelner, Gabriela Muskała, Jacek Poniedziałek, Justyna Wasilewska, Jacek Koman, Janusz Chabior, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Mirosław Zbrojewicz, Marianna Gierszewska, Piotr Trojan, Magdalena Boczarska.

WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z SESJI ZOBACZYCIE W GALERII NA DOLE ARTYKUŁU

Katarzyna Warnke opowiedziała o swoich kompleksach

Oprócz tego, że aktorzy i aktorki stanęli przed obiektywem Aldony Karczmarczyk niemal całkiem nadzy, to opowiedzieli też o tym, co lubią, a czego nie w swoim wyglądzie. 45-letnia Katarzyna Warnke wróciła wspomnieniami do szkolnych lat i przyznała, że w podstawówce chłopcy śmiali się z jej dużych stóp. 

Strasznie się wtedy wstydziłam, a teraz jestem z moich stóp dumna, bo doskonale wyglądają na wysokiej szpilce. W ogóle, lubię moje ciało. Myślę, że to dlatego, że przez lata bardzo ściśle z nim współpracowałam: tańczyłam, zajmowałam się ruchem, od dłuższego czasu praktykuję też jogę. 

Tego, że Katarzyna Warnke lubi swoje ciało trudno nie zauważyć - na zjawiskowych roznegliżowanych zdjęciach do kalendarza bije z niej pewność siebie i samoakceptacja