Aktorka Katarzyna Warnke, słynie z tego że bardzo aktywnie udziela się na serwisach społecznościowych. Od jakiegoś czasu bardzo lubi pokazywać walory swojej urody, co zazwyczaj spotyka się z uznaniem użytkowników. Tym razem stało się jednak inaczej, to bardzo uraziło aktorkę. Żona Piotra Stramowskiego, opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagie zdjęcie ze wspólnych wakacji z mężem. Widać na niej odwróconą tyłem aktorkę, postać osłania jedynie przejrzysta zasłona. Tym samym widać nagie ciało aktorki, w naturalnym świetle. Ponoć zdjęcie zrobione zostało na Sycylii, gdzie para zakochanych obecnie przebywa i odpoczywa.

Jak zareagowali internauci?

Jak to zazwyczaj bywa w przypadku kontrowersyjnych publikacji, zdjęcia Kasi poróżniło użytkowników. Spora część oczywiście wyraziła się na temat urody aktorki bardzo pozytywnie, ale znalazły się również osoby, które miały odmienne zdanie. Chyba należy się z tym liczyć, publikując takie zdjęcia w sieci?

"coraz więcej pup w internecie a martwi mnie jak zaczynają je eksponować równiez osoby publiczne, jakby nie miały juz co pokazywac...na pupach się nie znam, zwłaszcza kobiecych, pewnie kwestia gustu..." - napisał jeden z internautów.

Negatywne komentarze, bardzo zdenerwowały Panią Katarzynę i wdała się z dyskusję z użtytkownikami, w jej obronie stanął również mąż Piotr Stramowski.

Kobiece akty od setek lat stanowią temat wielu dzieł sztuki oraz są stałą inspiracją artystów. Nagość jest sposobem wyrażania sensualności, oznaką protestu lub emancypacji. Jak widać po powyższej dyskusji, wywołuje kontrowersje i zmusza do refleksji. Poza tym ciało kobiece jest piękne :) Pozdrawiam!

Sama aktorka, zaczęła moderować swój profil, niektóre komentarze usuwała, niektóre zostawiała. Każdy ma prawo pokazywać swoje wdzięki na Instagramie, poza tym jesteśmy wielkimi fankami urody Pani Katarzyny, ale jednocześnie internet ma swoje prawa. Niestety nie unikniemy w takim przypadku opinii, które mogą nie przypaść nam do gustu.

A Wy co myślicie o tym zdjęciu?

 

 

#memorykeeper #nocares #birdman #sicilia #happyness #littlebrother #ecofashion

Post udostępniony przez Kasia Warnke (@kasiawarnke) 2 Lip, 2017 o 6:45 PDT