Katarzyna Nosowska wydaje książkę "A ja żem jej powiedziała..."

"A ja żem jej powiedziała..." to debiut Katarzyny Nosowskiej, piosenkarki i autorki tekstów. W książce "A ja żem jej powiedziała..." Katarzyna Nosowska zamieściła 50 żartobliwych tekstów z ciekawymi i żartobliwymi ilustracjami.

Katarzyna Nosowska wspomina, że początki tej przygody zaczęły się w momencie, kiedy w ubiegłym roku, dzięki Agacie Kuleszy zaczęła wrzucać filmiki na Instagram. Były to krótkie materiały wideo, w których Katarzyna Nosowska w żartobliwy sposób komentowała rzeczywistość show-biznesu. Humor piosenkarki bardzo przypadł wszystkim do gustu i fani z utęsknieniem czekali na kolejne filmiki.

To było początkiem do wydania książki Katarzyny Nosowskiej "A ja żem jej powiedziała...", której premiera odbędzie się 23 maja. Jak pisze autorka, książka nadaje się do tramwaju, autobusu, czy na plażę.

W lipcu ubiegłego roku, dzięki Agacie Kuleszy, ku uciesze wielu i rozpaczy wielu- rozpoczęłam przygodę z instagramem:) Życie ostro mnie wytarmosiło w tym czasie, a te filmiki pomogły zniwelować część ciężaru. Szalone osoby z wydawnictwa Wielka Litera, poprosiły babę z instagrama o szerszą wypowiedź. Tak powstała książka, którą chciałabym się z Wami podzielić. Żaden to debiut literacki. Na ten przyjdzie pora, gdy odnotuję znaczny wzrost poziomu odwagi:) Ot, po prostu zbiór opowiastek. Nadaje się do tramwaju, autobusu, podróży koleją, na plażę. Może rezydować w toalecie i wszędzie tam, gdzie Macie chwilę wolnego czasu. Nie oszczędzam siebie. Opowiadam o życiu, z perspektywy własnego wieku, licząc, że jakiś fragment mojego doświadczenia Wam się przyda, zainspiruje, doda otuchy. Zerknijcie, jeśli Macie czas i ochotę:) - napisała na Instagramie Katarzyna Nosowska

Katarzyna Nosowska w książce "A ja żem jej powiedziała..." pisze o druzgocącym wpływie portali społecznościowych na nasze życie, o dylematach partnerstwa, problemach w okiełznaniu nastolatków, o miłości do jedzenia i terrorze rynku reklamowego. O tym jak kochać i nie kochać. O tym, że czarny nie wyszczupla, a seks tantryczny nie polega tylko na faszerowaniu, faszerowaniu, faszerowaniu.
 

 

Odc.6

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official) Kwi 13, 2018 o 3:51 PDT