Nowy teledysk Katarzyny Nosowskiej "Nagasaki"

Katarzyna Nosowska pokazała swój nowy singiel promujący kolejną solową płytę wokalistki "Basta".

"Nagasaki" to drugi singiel Katarzyny Nosowskiej po "Ja Pas!", który zapowiada już siódmą płytę Katarzyny Nosowskiej. Teledysk do "Nagasaki" został nakręcony we wnętrzu Muzeum Narodowego w Warszawie. To dosyć nietypowy pomysł na teledysk, gdzie w tle możemy oglądać dzieła największych malarzy: Jana Matejki, Michała Anioła czy Aleksandra Gierymskiego.

Katarzyna Nosowska na swoim profilu na Facebooku zachęciła fanów do obejrzenia i posłuchania "Nagasaki".

Luwr??? Phi... Lepiej wpaść nocą do Muzeum Narodowego w Warszawie. Rzućcie okiem, uchem. W wolnej chwili oczywiście! - napisała Katarzyna Nosowska

W teledysku "Nagasaki" wykorzystano animację, dzięki której obrazy ożyły i otrzymały twarze Nosowskiej i jej muzyków. Trzeba przyznać, że tekst piosenki Nosowskiej jest bardzo oryginalny:

wciąż niezamężna, a wdowi mam garb
plecy wygięte mam w łuk
to nie jest ukłon, choć pochylam kark
czołem dotykam stóp
stoję na scenie ćwierć wieku jak słup
kurczowo chwytam się braw
jestem obiektem co się staje
gdy wzrokiem omiecie go tłum

Hiroszima znów zatańczy
Znów zaśpiewa Nagasaki
Hiroszima znów zatańczy
Znów zaśpiewa Nagasaki

Katarzyna Nosowska skopiowała Beyonce?

Oglądając teledysk Katarzyny Nosowskiej "Nagasaki" nie sposób powstrzymać się od porównywania go do klipu  Beyoncé i Jay-Z - "APES**T". Beyonce nakręciła bowiem teledysk w Luwrze, stąd sugestia Nosowskiej na Facebooku, że lepiej wpaść do Muzeum Narodowego niż do Luwru.

Chociaż teledysk może rzeczywiście był inspirowany Beyonce, to trzeba przyznać, że na polskiej scenie nie było jeszcze takiego pomysłu i Katarzyna Nosowska wykazała się kolejny raz oryginalnością.

Fani wokalistki nie kryją zachwytu nad nowym utworem i żywo reagują na profilu Nosowskiej.

"Wiele lat na scenie muzycznej i nadal takie cuda."

"Kaśka toć to sztos nad sztosy. Nie znam drugiej takiej Artystki z dystansem do siebie, z taką energią, nie mówiąc o poczuciu humoru."

"Wow! Zupełnie inna odsłona."

"Fenomenalny teledysk"

"No tak... To jest coś. Kasia dzięki takiej muzyce upływa Ci lat. Dla mnie już nie jesteś panią prawie 50 letnią. Ty młodniejesz Kobieto i super Ci to wychodzi."

Czy widzicie podobieństwo między teledyskiem Nosowskiej i Beyonce?