Katarzyna Nosowska: nowa solowa płyta

Katarzyna Nosowska po siedmiu latach przerwy wraca i zapowiada nową solową płytę, która ma ukazać się już jesienią 2018. Katarzyna Nosowska właśnie zaprezentowała swój solowy utwór "Ja pas!", który powstał we współpracy z Michałem „Fox” Królem - współzałożycielem formacji 15 Minut Projekt, producentem i kompozytorem. Katarzyna Nosowska zapowiada, że nowa solowa płyta będzie zupełnie inna niż poprzednie. Na swoim profilu na Facebooku Katarzyna Nosowska napisała:

Rok 2018, z rożnych względów jest inny niż poprzednie. Hey odpoczywa, postanowiłam więc ten czas przeznaczyć naruchy niepodległościowe :) Tym razem zmieszam krew z Michał Fox Król, co oznacza, że słowa wystąpią w duecie z innymi niż dotąd dźwiękami. Starsza pani zaprasza do wyrażenia ekspresji poprzez ruch :) - czytamy na Facebooku Katarzyny Nosowskiej.

Najnowszy singiel Katarzyny Nosowskiej" "Ja Pas!" to zupełnie odmienne brzmienie, niż to, co do tej pory tworzyła Katarzyna Nosowska. Fani Katarzyny Nosowskiej będą mogli cieszyć ucho elektronicznymi dźwiękami.

Posłuchajcie singla Katarzyny Nosowskiej "Ja Pas!"

Katarzyna Nosowska ostatnio ma dobrą passę i postanowiła to wykorzystać. Ogromną popularnością cieszy się jej profil na Instagramie, gdzie zamieszcza krótkie filmiki w których w żartobliwy sposób komentuje rzeczywistość show-biznesu. To stało się inspiracją Katarzyny Nosowskiej do napisania książki pod tytułem: "A ja żem jej powiedziała...", której premiera będzie 23 maja. Jak pisze sama autorka książka nadaje się do tramwaju, autobusu, czy na plażę.