Katarzyna Łaska: zaśpiewała na oscarowej scenie

Katarzyna Łaska na ceremonii wręczenia Oscarów 2020 wystąpiła wraz z innymi wokalistkami z Japonii, Tajlandii, Kastylii, Norwegii, Niemiec, Rosji, Hiszpanii oraz Danii, wykonując wielojęzyczny utwór "Into The Unknown" z filmu "Kraina Lodu 2". Występ rozpoczęła Idina Menzel, fragment po polsku zaśpiewała Kasia Łaska. Wykonanie piosenki "Into The Unknown" było naprawdę niezwykłe. Polska wokalistka nie kryła wzruszenia występem podczas oscarowej gali.

"Chyba się zaraz popłaczę, wszystkie jesteśmy bardzo wzruszone" - mówiła do swoich fanów wokalistka.

Katarzyna Łaska relacjonowała również na swoim Instastories całe wydarzenie zza kulis i nie kryła podekscytowania faktem, że może zobaczyć galę wręczenia Oscarów 2020 na żywo. Pokazywała swoją garderobę oraz to, co dzieje się na sali głównej, gdy w transmisji telewizyjnej pojawiają się reklamy. Łaska pochwaliła się także zaproszeniem na imprezę Governors Ball - After-party należy do jednych z najważniejszych eventów pooscarowych. Wydarzenie zorganizowane jest przez samych członków Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ORCARY @theacademy długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH! Teraz kiedy to czytacie jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia. Trudno mi to pojąć bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiagalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces to ktoś w końcu to doceni! Proszę Was o jedno... NIE PRZESTAWAJCIE wierzyć w siebie! Sami najlepiej wiecie, którą wybrać z dróg! Słuchajcie co serce Wam podpowiada! Dziękuję @disney_polska za pomoc, ogromne wyróżnienie i przede wszystkim za zaufanie! Dla ciekawskich, będę miała na sobie cudowną biżuterię @swarovski oraz najpiękniejszą suknię na scenę od @paprockibrzozowski , dzięki nim będę się czuła jak najprawdziwsza księżniczka! Już na samych przymiarkach sprawili, że czułam się wyjątkowo! Pięknie dziękuję! Dziękuję mojemy trenerowi wokalnemu za wsparcie i ponadprogramowe lekcje @krzywojciechowski A Was, którzy jesteście ze mną mimo, że nie mam pięknych strojów na codzień, makeupów i fryzur od samego poranka, pięknych zdjęć i uśmiechu 24/7 zapraszam przed telewizory w Oscarową noc!!! Nie mogę uwierzyć, że to NAPISAŁAM! Aaaaaaaaaaaa! Obiecuję wszystko Wam opowiedzieć trochę tutaj, trochę na @mybroadwaypl, ale teraz muszę się skupić na tym wydarzeniu i czerpać garściami! Trzymajcie kciuki!!! Kasia. P.s. Teraz refren utworu Elsy z filmu #krainalodu2 nabiera innego znaczenia, nie uważacie? CHCĘ UWIERZYĆ SNOOOOOOM! #chcęuwierzćsnom #krainalodu #krainalodu2 #elsa #frozen #polishelsa #ogłoszenie #alenews #podróżżycia #oscary #musica #film #elsaspower

Post udostępniony przez Katarzyna Łaska (@kasia_laska) Lut 7, 2020 o 6:11 PST

Katarzyna Łaska: kim jest?

Katarzyna Łaska urodziła się w 1979 roku. Jest polską piosenkarką, aktorką musicalową i dubbingową. Występowała m.in. na deskach Teatru Roma, czy Teatru Komedia. W 2013 roku wydała swój debiutancki singiel "For My Love". Katarzyna Łaska użyczyła głosu wielu postaciom z seriali i filmów animowanych m.in. zaśpiewała jako Elsa piosenki "Mam tę moc", w polskiej wersji językowej filmu "Kraina Lodu" i "Chcę uwierzyć snom" w polskiej wersji językowej "Kraina Lodu 2".

Katarzyna Łaska w utworze z "Kariny Lodu 2" -  "Into The Unknown"

A Wam jak podobał się występ Katarzyny Łaski podczas Oscarów 2020?