Katarzyna Dowbor córkę Marię urodziła w 1999 roku. Jest owocem jej nieformalnego związku z Jerzym Baczyńskim, dziennikarzem kojarzonym głównie z pełnieniem funkcji redaktora naczelnego "Polityki". Dowbor wielokrotnie podkreślała, że późne macierzyństwo było dla niej przełomowym momentem w życiu. Synowi Maciejowi, który urodził się 20 lat wcześniej ze względu na pracę nie mogła poświęcić tak wiele uwagi. "Rodząc po czterdziestce, z pewnością rodziłam rozsądniej, mając już pewne doświadczenie i mądrość" - mówiła w jednym z wywiadów. Maria Dowbor-Baczyńska ma dziś 23 lata i bliską relację z mamą. 

Katarzyna Dowbor z córką. Czym się zajmuje Maria Dowbor-Baczyńska?

Katarzyna Dowbor na Instagramie udostępniła kilka zdjęć - na jednym jest tylko ona, na drugim jej córka Maria, a do ostatniego pozują wspólnie. Obie ubrane są na biało, a w dłoniach trzymają kwiaty w odcieniu soczystej fuksji.

Matka i córka. Razem. Cieszę się każdą chwilą! - podpisała fotografie Katarzyna Dowbor.

Pod postem pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy. Internautów zachwyciła relacja pań, a także ich uroda. 

"Super dziewczyny jesteście",

"Córka to córka, zawsze jak przyjaciółka...",

"Pięknie pani Kasiu",

"Miło popatrzeć na fajnych ludzi z inicjatywą i pomysłem na życie",

Zobacz także:

"Piękne i podobne",

"Piękne i mądre kobiety" - czytamy pod wpisem.

Maria Dowbor-Baczyńska, w odróżnieniu od mamy, taty, przyrodniego brata i bratowej nie jest związana z show-biznesem. Studiuje psychologię i filozofię w Wielkiej Brytanii.

Katarzyna Dowbor z córką już wcześniej pozowała do wspólnych, przepełnionych miłości fotografii. Znajdziecie je w galerii pod artykułem.

ZOBACZ TAKŻE: