Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwiedli się po 14 latach małżeństwa. Czy zostaną przyjaciółmi? 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie są już małżeństwem. Para po 14 latach razem ostatecznie nie jest już razem. Tak zdecydował sąd po godzinnej rozprawie rozwodowej. Byli małżonkowie nie mieli okazji się spotkać na sądowej sali, bo rozprawa odbyła się w trybie online. Ostatnie wydarzenia mogły sugerować, że para nie rozstała się w przyjacielskich stosunkach. Ich burzliwe rozstanie, podczas którego nie obyło się bez publicznego prania brudów i insynuacji, co do powodów rozwodu, śledziła cała Polska. 

W jednym z głośnych wywiadów, rozgoryczony Marcin Hakiel insynuował, że przyczyną rozstania była zdrada partnerki

Katarzyna Cichopek okazała się bardziej dyskretna. Poproszona o komentarz po sprawie rozwodowej, podziękowała ex-mężowi za 17 wspólnych lat i dwoje dzieci.

Cieszę się, że oboje zgodnie doprowadziliśmy sprawę rozwodową do końca. Dziękuję Marcinowi za 17 wspólnych lat i dwoje wspaniałych dzieci. Życzę mu szczęścia i powodzenia. A ja zaczynam nowy rozdział w życiu. Z radością patrzę w przyszłość. Dziękuję z całego serca mojej rodzinie i przyjaciołom za wsparcie - powiedziała Cichopek w rozmowie z Super Expressem.