Katalog IKEA 2017 już wkrótce!

Katalog IKEA 2017 już niedługo powinien znaleźć się w naszych domach. Co w nim znajdziemy? W swoim katalogu IKEA przedstawi m.in. linię PS 2017. To nowa odsłona limitowanej kolekcji uwielbianej na całym świecie szwedzkiej marki. Jej prawidłowa nazwa to Post Scriptum i jest ona skierowana głównie do młodych ludzi, którzy dopiero zaczynają samodzielne życie, najczęściej na niewielkiej przestrzeni, w wynajmowanych mieszkaniach.

IKEA: katalog inspirowany potrzebami młodych ludzi

Chodzi więc o to, aby jak najmniejszym kosztem i jak najbardziej kreatywnie zagospodarować wszystkie zakamarki i pomieszczenia niewielkiego M. W 2017 roku głównym motywem kolekcji przedstawionej w katalogu IKEA jest Young Urban Life, czyli miejskie życie młodzieży. Meble mają się składać, być wielofunkcyjne i nie zajmować dużo miejsca. Dodatkowo powinny zaskakiwać swoją innowacyjnością. Stąd w Ikea PS 2017 nowatorskie techniki wytwarzania mebli i akcesoriów.

Nowy katalog IKEA - w stylu eko!

Kolejnym krokiem, który podjęła szwedzka marka, jest aktywny udział w eko stylu życia i tworzenie kolekcji przedstawionej w nowym katalogu z recyklingu. Ze szklanych produktów, które wcześniej wyrzucono by na śmietnik powstały wazony, z plastikowych butelek i drewna - szafka kuchenna, a z przetworzonego plastiku i domieszki drewna - krzesło Odger.

W kolekcji swoje miejsce znalazły też składane stoliki, mini taborety, bujane siedziska i tace na kółkach. Co więcej? Już wkrótce dowiemy się z katalogu IKEA 2017!

WIKLINA WE WNĘTRZACH OKIEM EKSPERTA

SKANDYNAWSKIE WNĘTRZA - DUŻO INSPIRACJI!