Kasia Tusk z córką w szpitalu

Kasia Tusk jakiś czas temu podzieliła się informacją, że jej najmłodsza córeczka przebywa w szpitalu. Dziewczynka trafiła tam z powodu komplikacji po koronawirusie, z podejrzeniem rozwijającej się sepsy. "Trafiłyśmy tutaj podobno w ostatniej chwili, chociaż jeszcze dzień wcześniej uspokajano mnie, że nic nie daje powodów do zmartwienia i po niedawnym zachorowaniu moich dzieci na koronawirusa mogę już odetchnąć spokojnie" - pisała na początku stycznia blogerka.

Na szczęście lekarze zdążyli w samą porę zadziałać i stan dziewczynki poprawił się na tyle, że po kilku dniach razem z mamą mogły wrócić do domu. "Dziś nawet kożuch w kawie mi smakuje!" - pisała szczęśliwa Kasia Tusk, zamieszczając urocze zdjęcie stópek dwóch córeczek.

Kiedy wydawałoby się, że wszystko wróciło na właściwe tory i w końcu w życiu rodzinnym Kasi Tusk zapanował spokój, blogerka wrzuciła ostatnio na stories niepokojące zdjęcie.

Przeczytaj także:

Kasia Tusk zamieściła zdjęcie ze szpitala

Najnowsze zdjęcie Kasi Tusk zamieszczone na stories zaniepokoiło fanów.

Czy ten szpitalny koszmar się kiedyś skończy? - napisała blogerka zamieszczając zdjęcie ze szpitala.

Fot. Stories Kasi Tusk

Mamy nadzieję, że to tylko chwilowe problemy zdrowotne i Kasia Tusk będzie mogła znowu cieszyć się spokojem i zdrowiem rodziny. Tymczasem fani w komentarzach przesyłają dużo zdrowia i siły. My też podpisujemy się pod tymi życzeniami.

Zobacz także:

Kasia Tusk wspiera aukcję WOŚP

Tymczasem cały czas trwają aukcje, które na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazała Kasia Tusk. W tym roku blogerka wystawiła aż trzy aukcje. 

"Tak jak wiele z Was z dumą nosi tego jednego dnia w roku czerwone serduszko na klapie płaszcza, tak my, całą rodziną od lat staramy się wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na wiele sposobów. Z chęcią wrzucam do puszki to, co trzeba, ale czuję się też w obowiązku, jako osoba dysponująca coraz większymi zasięgami, do wsparcia tej pięknej akcji w bardziej osobistym wymiarze" - mówiła w filmiku nagranym specjalnie w tym celu.

Co dokładnie przekazała Tusk na WOŚP 2022?

W tym roku na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chciałabym podarować cudownie spędzony czas - trzydniowy nocleg w kultowym hotelu Sofitel Grand Sopot w wybranym terminie dla dwójki osób lub rodziców z dziećmi - w zależności od tego co wybierze zwyciężczyni. Do tego proponuję kolację w najmodniejszej restauracji w Trójmieście "Treinta Y Tres" z piękną panoramą miasta na trzydziestym trzecim piętrze. Jeśli tylko zwyciężczyni będzie miała taką wolę, to z przyjemnością pójdziemy na kolację wszyscy razem. Chętnie również wykonam pamiątkowe zdjęcie na molo w Orłowie. - czytamy w opisie aukcji Tusk na allegro.

Kolejna aukcja Kasi Tusk robi jeszcze większe wrażenie!

Wiemy jak ciężko jest czasem załapać się na nasze projekty. Dlatego zamiast wystawiać jedną rzecz, na licytację oddajemy CAŁĄ niewypuszczoną jeszcze kolekcję MLE na sezon wiosna/lato. Wygrywając licytację zwyciężczyni (lub zwycięzca) będzie mogła co tydzień wybrać dopiero co wchodzący do sprzedaży model, w wybranym przez siebie rozmiarze. Kolekcja będzie się składać z minimum 20 elementów o łącznej wartości co najmniej 6500 zł - napisała Kasia Tusk w opisie aukcji.

W momencie powstawania artykułu właśnie ta aukcja osiągnęła cenę 9100 zł. Do końca aukcji pozostało jeszcze 19 dni. Jesteśmy przekonane, że licznik pod koniec licytacji oszaleje!

Kasia Tusk przekazała również "Elementarz" z autografem.

To cię również zainteresuje: