Kasia Tusk po ciąży w czarnej mini sukience

Blogerka Kasia Tusk rzadko chwali się swoim życie prywatnym w mediach społecznościowych. Nie pokazywała internautom zdjęć ze swojego ślubu, nie chwaliła się rozwiązaniem ciąży i datą porodu. Jej Make Life Easier ma inspirować, ale Tusk wyznaczyła pewne granice swojego blogowania. Rzadko też udziela się publicznie, a wolny czas spędza z rodziną w Sopocie. Informacja o ciąży Kasi Tusk poszybowała jednak lotem błyskawicy, podobnie jak fakt, iż została mamą. Fani gratulowali i komentowali zdjęcia na Instagramie, a teraz są pod ogromnym wrażeniem figury blogerki.

Kasia Tusk bowiem pochwaliła się zgrabną sylwetką w czarnej mini sukience. Pozuje z przepięknym psem Portosem, który często towarzyszy jej na zdjęciach na Instagramie. Fanki nie ustają w zachwytach nad kwitnącą na ulropie macierzyńskim młodą mamą.

Zachwycone internautki komentują wpis Kasi Tusk

"Kasiu naprawdę wyglądasz pięknie macierzyństwo służy!", "Zachwycasz Kasiu, wyglądasz promienie. Samych pięknych chwil",  "Rany Kasiu, podziwiam, chapeau bas, nie napatrzyłam sie na ciebie z brzuszkiem, twoja ciąża, dzieki twojej niesamowitej dyskrecji, trwała dla mnie góra 3 m-ce, a ty juz w nowej roli, kwitnąca i ponownie dyskretna. Klasa!", piszą zachwycone obserwatorki Kasi Tusk. 

Sama blogerka żartuje w opisie przy zdjęciu, że w takim stroju ogląda w niedziele Netflix i co zrobi, jeśli za kilka miesięcy będzie jej dane pójść na prawdziwą imprezę. Aktualnie jednak zajmuje się nowym członkiem rodziny i korzysta z wyjątkowych pierwszych chwil z dzieckiem.

Jak Wam się podoba córka znanego polityka w takim wydaniu?