Kasia Tusk urodziła

Córka Donalda Tuska i jedna z najpopularniejszych blogerek lifestylowych w Polsce, czyli Kasia Tusk, po raz drugi została mamą! Autorka bloga Make Life Easier wraz z mężem, Stanisławem Cudnym, powitali na świecie córeczkę. Świeżo upieczona mama długo ukrywała informację o drugiej ciąży przed mediami. Wszystko wydało się przez teściową Kasi, Annę Lutomską, która w majowym wywiadzie z "Super Expressem" wyznała, że cała rodzina już nie może doczekać się przyjścia na świat drugiego maluszka. 

Wciąż nie był znany jednak termin porodu, choć internauci szybko zaczęli własne dochodzenie. Wnikliwe analizy treści publikowanych przez Kasię Tusk doprowadziły do wniosków, jakoby rozwiązanie miało nastąpić pod koniec wakacji. Świadczyć miał o tym jeden z wpisów na blogu:

Chciałabym, aby najbliższe tygodnie trwały jak najdłużej, bo końcówka tych wakacji jest dla mnie czymś zupełnie wyjątkowym - napisała gwiazda.

O tym, że córka byłego premiera urodziła, pierwszy doniósł "Super Express". Wiadomość miała zdradzić osoba z bliskiego otoczenia rodziny. Wczoraj wieczorem natomiast, uroczy wpis na Twitterze zamieścił uradowany dziadek: "Jak masz piątkę wnucząt, to sto razy bardziej chcesz świat zmieniać na lepsze. Taka matematyka" - napisał Donald Tusk. Gratulujemy!

Dzieci Kasi Tusk

Kasia Tusk i Stanisław Cudny są małżeństwem od 2018 roku. Mniej więcej rok po ceremonii, na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córeczka Liliana. Dziewczynka często pojawia się w mediach społecznościowych nie tylko swojej mamy - ku uciesze internautów, wnuczką chwalił się niejednokrotnie sam były premier, Donald Tusk.