Kasia Tusk niechętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami

Kasia Tusk jest znana jest ze swojej skrytości. Nie poświęca zbyt dużej uwagi rozpowszechnianiu intymnych informacji ze swojego życia. Wręcz przeciwnie, jak najbardziej stara się chronić swoją prywatność i członków rodziny. Może właśnie to sprawia, że fani z niecierpliwością czekają na zdjęcia ujawniające choć odrobinę życia rodzinnego blogerki i jej bliskich.

Kasia Tusk do tego stopnia ceni sobie prywatność, że przez długi czas nie powiedziała nic nawet o swoim ślubie. Do wejścia w związek małżeński przyznała się dopiero w zeszłym roku, kiedy to, na aukcję Wielkiego Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazała białą suknię ślubną, w której złożyła przysięgę.

Zobacz też: Zimowe stylizacje. Kasia Tusk i jej córeczka jak dwa stylowe niedźwiadki. Założyły „MISIA” - najmodniejszą kurtkę sezonu!

Kasia Tusk dba również o prywatność córki. Jeżeli tylko dziewczynka pojawia się na fotografiach, to niemal zawsze przedstawiana jest tyłem albo w taki sposób, aby nie można było zobaczyć jej twarzy. Do tej pory nie wiemy też, jak ma na imię córka gwiazdy.

Kasia Tusk pokazuje na Instagramie intymne zdjęcia z przeszłości!

Ostatnim instagramowym trendem jest wyzwanie, podczas którego fani piszą gwiazdom, jakie momenty z ich przeszłości chcą zobaczyć, a celebryci dzielą się nieopublikowanymi wcześniej fotografiami, uwieczniającymi właśnie te chwile. W zabawie wzięła udział także Kasia Tusk. W ten sposób mogliśmy zobaczyć między innymi niewidziane wcześniej zdjęcie z Donaldem Tuskiem, fotografię ze ślubu albo pierwszy dzień córeczki blogerki w domu. Internautom najbardziej spodobało się zdjęcie z porodówki, ponieważ przedstawia kilka momentów w jednym.

Jak napisała sama Kasia Tusk: „to zdjęcie odpowiada też na pytanie o „najszczęśliwszy dzień w życiu”, „moment, w którym czułam się najbardziej spełniona”, „zdjęcie bez make-upu” i „najlepsze selfie w życiu”.

Zobacz też: Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała twarz córeczki. Ależ ona jest podobna do dziadka!

Mimo tego, że gwiazda naprawdę chroni swoją prywatność i nie lubi dzielić się intymnymi szczegółami swojego życia, ku zadowoleniu fanów wzięła udział w wyzwaniu i pokazała im choćby ułamek tego, co tak bardzo chcieli zobaczyć.

Zobacz też: 

Donald Tusk pokazał archiwalne zdjęcia ze ślubu. Jego wyznanie wzrusza do łez!

Kasia Tusk dogadała się z Zara Home w sprawie skradzionego zdjęcia. Zaskakująco pozytywny finał!