Kasia Tusk po raz pierwszy potwierdziła ciążę. Jak zwykle zrobiła to na swoich zasadach.

Po tym, jak kilka dni temu teściowa Kasi Tusk, Anna Lutomska w rozmowie z "SE" potwierdziła ciążę synowej, blogerka do tej pory nie zabierała głosu w tej sprawie. "Jakże to wieści szybko się roznoszą (...) „Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy!” – mówiła "Super Expressowi" teściowa Kasi Tusk. 

Jak Kasia Tusk poinformowała fanów o ciąży? Blogerka jak co tydzień w niedzielę zamieściła wpis z cyklu "Look of the day" na swoim blogu. Na zdjęciach pokazała się w letniej stylizacji prezentując swój ciążowy brzuszek. Kasia na tle toskańskich krajobrazów w ciąży prezentuje się wspaniale.

Kasia Tusk zachwyca w ciąży: zdjęcia

Fani, którzy jak co tydzień w niedzielę wyczekują nowego wpisu Kasi Tusk na jej blogu, z pewnością przecierali oczy ze zdumienia. Kasia postanowiła zaprezentować się w letniej stylizacji, która pięknie podkreśla jej ciążowy brzuszek. Blogerka we wpisie nie odniosła się do swojej ciąży, tylko skupiła się na stylizacji.

W końcu coś, co nie jest „casual”, nie przypomina dresów, nie zostało ukradzione z szafy męża i nie nadaje się do gry w badmintona na plaży ani na długi spacer z wózkiem po alejkach. To ostatnie brzmi jak wada, ale po wielu miesiącach totalnego braku okazji do włożenia czegoś innego niż bluza (w porywach – marynarka z t-shirtem), fajnie znaleźć się w sytuacji, w której elegancki strój był mile widziany - napisała.

Kasia Tusk w drugiej ciąży wygląda pięknie, a ta stylizacja totalnie nas zachwyciła. Blogerka wybrała białą sukienkę ze swojej kolekcji MLE, której niestety nie można już kupić.  "Uprzedzając pytania o sukienkę – to nasz model, który dosłownie wymiotło w kilka minut po wprowadzeniu do sprzedaży, ale w białej wersji. Wiele z Was o nią prosiło, a ja nie mogłam niestety potwierdzić na 100 % tego, że ją wprowadzimy, bo zmiana koloru wymagała także zmiany całej konstrukcji. Dlaczego? W przypadku bieli większość sukienek dostępnych w sklepach prześwituje. Zależy nam na tym aby projekty były idealne, więc trzeba było doszyć drugą warstwę materiału, ale zrobić to na tyle sprytnie, aby nie zmieniało to w żaden sposób fasonu sukienki."

Ci, którzy wnikliwie czytali wpis Kasi Tusk, z pewnością dopatrzyli się jednego szczegółu, gdzie blogerka nawiązała do swojej ciąży. My go dla Was wyłapaliśmy:

Oczywiście ta wersja (chodzi o sukienkę - przyp. red.) leży na mnie inaczej niż ta czarna parę tygodni temu, ale to już akurat nie jest kwestia jej kroju, tylko zmieniającej się sylwetki właścicielki ;) - napisała Kasia Tusk.

Zdjęcia Kasi Tusk w drugiej ciąży zobaczycie na jej blogu. My teraz czekamy z wytęsknieniem na informację, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Kasia Tusk i jej mąż Stanisław Cudny oraz ich dwuletnia córeczka Lilianna z pewnością to wiedzą. Jednak znając Kasię Tusk, będziemy musieli poczekać jeszcze na tę informację, chyba że znowu wygada się teściowa :P.

Znalazłyśmy podobne sukienki, co Kasia Tusk w swojej stylizacji: