Kasia Tusk zaprasza na swoją aukcję dla WOŚP 2022

Kasia Tusk jak co roku wystawiła aukcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ubiegłych latach aukcje Kasi Tusk cieszyły się wielkim zainteresowaniem. W ubiegłych latach blogerka wystawiła na WOŚP swoją suknię ślubną zaprojektowaną przez Gosię Baczyńską czy odwiedziny w jej sopockim mieszkaniu. Co teraz wystawiła Tusk dla WOŚP-u?

Kasia Tusk w ostatnim czasie mało udzielała się na Instagramie w związku z pobytem w szpitalu jej najmłodszej córeczki. Pisałyśmy o tym w naszym serwisie. Na szczęście wszystko wróciło do normy, a blogerka z córeczką wróciły do domu. "Dziś nawet kożuch w kawie mi smakuje!" - pisała szczęśliwa mama na Instagramie, zamieszczając urocze zdjęcie stópek swoich córeczek. 

Doceniając zdrowie i szczęście swojej rodziny, Kasia Tusk również i w tym roku postanowiła wesprzeć potrzebujących.

Tak jak wiele z Was z dumą nosi tego jednego dnia w roku czerwone serduszko na klapie płaszcza, tak my, całą rodziną od lat staramy się wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na wiele sposobów. Z chęcią wrzucam do puszki to, co trzeba, ale czuję się też w obowiązku, jako osoba dysponująca coraz większymi zasięgami, do wsparcia tej pięknej akcji w bardziej osobistym wymiarze.

Blogerka w tym celu przygotowała specjalne aukcje dla WOŚP.

W tym roku postanowiłam wystawić dwie aukcje – bardziej osobistą i konkretniejszą od MLE Collection.

Przeczytaj także:

Co Kasia Tusk wystawiła na aukcję dla WOŚP 2022?

Jedną z aukcji, którą wystawiła Kasia Tusk jest trzydniowy nocleg w luksusowym hotelu, kolacja w restauracji, a także pamiątkowe zdjęcie na molo w Orłowie, które wykona blogerka. 

"W tym roku na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chciałabym podarować cudownie spędzony czas - trzydniowy nocleg w kultowym hotelu Sofitel Grand Sopot w wybranym terminie dla dwójki osób lub rodziców z dziećmi - w zależności od tego co wybierze zwyciężczyni. Do tego proponuję kolację w najmodniejszej restauracji w Trójmieście "Treinta Y Tres" z piękną panoramą miasta na trzydziestym trzecim piętrze. Jeśli tylko zwyciężczyni będzie miała taką wolę, to z przyjemnością pójdziemy na kolację wszyscy razem. Chętnie również wykonam pamiątkowe zdjęcie na molo w Orłowie." - czytamy w opisie aukcji Tusk na allegro.

W momencie powstawania artykułu cena aukcji przekroczyła 15 tys. złotych.

Kolejną aukcją, jaką wystawiła Kasia Tusk jest aukcją, którą docenią miłośniczki mody i marki MLE. Wartość aukcji to 6,5 tys., a jesteśmy przekonane, że osiągnie ona o wiele większą kwotę. 

Wiemy jak ciężko jest czasem załapać się na nasze projekty. Dlatego zamiast wystawiać jedną rzecz, na licytację oddajemy CAŁĄ niewypuszczoną jeszcze kolekcję MLE na sezon wiosna/lato. Wygrywając licytację zwyciężczyni (lub zwycięzca) będzie mogła co tydzień wybrać dopiero co wchodzący do sprzedaży model, w wybranym przez siebie rozmiarze. Kolekcja będzie się składać z minimum 20 elementów o łącznej wartości co najmniej 6500 zł - napisała Kasia Tusk w opisie aukcji.

Kasia Tusk dodaje, że w aukcji weźmie również udział jej "Elementarz" z autografem.

Przeczytaj także:

WOŚP 2022: na co zbiera?

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera na okulistykę dziecięcą. Z pieniędzy zebranych w trakcie WOŚP 2022, fundacja kupi następujące urządzenia:

  • angiograf dwupłaszczyznowy do leczenia siatkówczaka - najczęstszego nowotworu złośliwego gałki ocznej u dzieci
  • oftalmoskopy do badania dna oka
  • lampy szczelinowe do diagnostyki przedniego odcinka oka
  • tonometry do pomiaru ciśnienia śródgałkowego (rogówki i soczewki)
  • synoptofory do pomiaru kąta zeza
  • urządzenia OCT do bezinwazyjnej diagnostyki schorzeń
  • tomografia dna oka
  • mikroskopy
  • stoły operacyjne

Jak widać cel jak co roku jest bardzo słuszny. Finał akcji WOŚP 2022 pod hasłem "Przejrzyj na oczy" odbędzie się 30 stycznia 2022.