Kasia Sokołowska, choć zaledwie kilka tygodni temu została mamą Iwa Lwa, już wróciła do pracy. Pojawiła się na konferencji prasowej nowego sezonu "Top Model", który we wrześniu pojawi się na antenie TVN. Było to pierwsze wyjście reżyserki pokazów po ciąży, a więc nie obyło się bez pytań o jej samopoczucie. Jeden z portali postanowił również dowiedzieć się również, co robi, aby utrzymywać świetną formę...

Kasia Sokołowska odnosi się do wyglądu jej ciała po ciąży

Kasia Sokołowska przyznała w rozmowie z portalem "Co za tydzień", że ma tak wiele obowiązków, że nawet nie zastanawia się nawet nad powrotem do formy. Jurorka "Top Model" podkreśliła również, że jej obecny wygląd jest prawdopodobnie kwestią genów i porównywanie się z kimkolwiek nie jest na miejscu, ponieważ "każda kobieta ma swoją historię":

Nie wiem, jak utrzymuję formę, bo teraz się na tym kompletnie nie skupiam. Myślę, że to jest kwestia tego światła, które ze mnie płynie. Jestem bardzo szczęśliwa. Po prostu. Może to kwestia genów, pewnej fizyczności, mojej biologii. Trudno się tutaj wymądrzać. Każda kobieta ma swoją historię i swoją konstrukcję. Nie lubię tych porównań. Ktoś jest taki, a ktoś jest inny. Każdy ma swoją przestrzeń.

Mama małego Iwa dodała, że czuje się świetnie i dobrze znosi połóg, a syn i wszystko, co z nim związane, to teraz najważniejsza część jej życia:

Mam to szczęście, że i stan ciąży, i połóg znakomicie znoszę i czuję się świetnie. Staram się po prostu żyć swoim życiem tak jak do tej pory. Trudno mówić teraz o czymkolwiek. Dieta, która jest dedykowana maluchowi, zdrowa i pełna. Tu nie ma żadnych ograniczeń. Najważniejsze jest dziecko - podkreśliła.

Zdjęcia z konferencji prasowej 11. sezonu "Top Model" znajdziecie w galerii pod artykułem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: