Kasia Kowalska zaskoczyła fanów metamorfozą

Kasia Kowalska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek i kompozytorek. Jej przeboje takie jak “Spowiedź”, “A to co mam...”, “Pieprz i sól” czy “Oto ja” znają chyba wszyscy. Artystka jest wielką fanką nie tylko rockowej muzyki, ale też stylu. Od wielu lat była wierna swoim długim, ciemnobrązowym pasmom i klasycznemu makijażowi. Na Instagramie bardzo często pokazywała się także w naturalnym wydaniu. Tym bardziej ostatni post wokalistki był mocnym zaskoczeniem dla jej fanów. 

Kasia Kowalska rzadko eksperymentuje z wizerunkiem i po wielu latach na scenie doskonale wie, w czym czuje się dobrze. Artystka zdecydowała się jednak niedawno na sporą metamorfozę, a efektami podzieliła się z obserwatorami na swoim Instagramie, gdzie piosenkarkę śledzi 109 tysięcy osób.  

Kasia Kowalska w nowej odsłonie 

Artystka udostępniła zdjęcie, na którym pokazała się w zupełnie nowym wydaniu. Kowalska postanowiła nieco zaszaleć z wizerunkiem, a efekt okazał się spektakularny. W najnowszym poście wokalistka prezentuje się w przyciemnionych, kruczoczarnych włosach. Widać też, że artystka wypróbowała nowe uczesanie. Włosy upięła z tyłu, natomiast z przodu pozostawiła zdecydowanie skrócone, pofalowane kosmyki.  

Kowalska postanowiła także poeksperymentować z makijażem. Artystka, która na co dzień wybiera delikatniejszy look, zdecydowała się na mocną, rozmytą czarną kreskę na górnej i dolnej powiece. Całość dopełniła ciemna marynarka, złota biżuteria i duża, czerwona broszka w kształcie róży. “Wtorek w pracy nie taki zły” - napisała w opisie zdjęcia piosenkarka. W komentarzach pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komplementów. Fani zachwycili się letnią metamorfozą artystki.  

Proszę tak nie hipnotyzować od rana. 

Czy te oczy mogą kłamać? Nie! Są takie piękne. 

Bogini. 

Kocie oczy i hipnotyzujące spojrzenie – pisali.