Kasia Kowalska została... teściową? To bardzo możliwe! Przynajmniej tak sugeruje na swoim instagramowym profilu pod zdjęciem, na którym jest z ukochanym córki. Kim jest ten młody mężczyzna?

Kasia Kowalska wrzuciła zdjęcie z zięciem. Sugeruje, że jej córka wyszła za mąż

Kasia Kowalska wrzuciła na swój instagramowy profil pojawiły się dwa zdjęcia. Na pierwszym jest ona, na drugim jej córka. Obu paniom towarzyszy młody mężczyzna, a z opisu, który dodała wokalistka można wywnioskować, że jest to człowiek bliski sercu jej córki. Piosenkarka użyła dwóch hasztagów, które wywołały sporą dyskusję w komentarzach. Sugerują one, że jej córka...  zmieniła stan cywilny! 

#teściowaizięć #córkazmężem - czytamy pod postem Kasi Kowalskiej.

Czy artystka chciała w ten sposób oficjalnie poinformować o ślubie córki, czy po prostu tak zwraca się do partnera 25-letniej Oli? Tego nie wiemy. Nie zmienia to jednak faktu, że pod postem pojawiły się dziesiątki gratulacji i ciepłych słów.

"Twoja Ola ma niezłego męża. Gratulacje dla młodej pary. Niech im się szczęści",

"Gratki dla Oli i wybranka!",

"Gratulacje Olu",

"Przystojniak ten zięć",

Zobacz także:

"Widać, że zięć zadowolony z teściowej, bo uśmiech ma od ucha do ucha. Super, gratulacje",

"Gratulacje, najlepsze życzenia dla młodej pary" - czytamy w komentarzach.

Kim jest mąż córki Kasi Kowalskiej? 

Urodzona w 1997 roku Aleksandra jest córką Kasi Kowalskiej oraz muzyka i producenta, Kostka Joriadisa. 25-latka posługuje się nazwiskiem mamy. Zawodowo, zgodnie z wykształceniem, zajmuje się projektowaniem ubrań. Ma własną markę - HONTAZ. Jest niezwykle aktywna na Instagramie. To również tam po raz pierwszy, jeszcze za nim zrobiła to jej mama, pokazała partnera.

Kim jest wybranek Oli? Z jego instagramowego profilu można wywnioskować jedynie, że ma na imię Adam i jest fanem sportów wodnych.

Niezależnie od tego, czy był ślub - życzymy zakochanym dużo szczęścia!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: