Karolina Brzuszczyńska żegna zmarłego brata

Karolina Brzuszczyńska znana w sieci jako "Way of Blonde" pożegnała swojego brata. W poruszających słowach poinformowała fanów o śmierci Pawła Brzuszczyńskiego. - "Braciszku byłeś dzielny, ale to była niesprawiedliwa walka…" - rozpoczęła swój poruszający wpis w mediach społecznościowych Karolina Brzuszczyńska. Na co zmarł mężczyzna?

Karolina Brzuszczyńska wspomina dzieciństwo ze swoim bratem. To on opiekował się nią kiedy rodzice pracowali i odbierał ze szkoły. To z nim wiąże swoje pierwsze sportowe kroki.

- Pamiętasz? To Ty zabrałeś mnie pierwszy raz nad morze. To z Tobą ulepiłam swojego największego bałwana w życiu. Rzucając zaklęcia z moich uszu wyciągałeś w magiczny sposób moje ulubione słodycze. Zawoziłeś i odbierałeś mnie ze szkoły na ramie swojego roweru, kiedy rodzice pracowali do późna. Z Tobą słuchałam swoich pierwszych rapsów. Nie zapomnę, jak goniłeś mnie do sprzątania, zanim Mama wróci zmęczona do domu. Nauczyłeś mnie pierwszych podciągnięć na drążku, pompek, rzutów do kosza i headshotow w cs go.

Byłeś najlepszy człowiekiem na tej planecie. Kocham Cię, za dużo się wycierpiałeś, odpoczywaj - pisze Karolina Brzuszczyńska.

"Way of Blonde" niedawno rozpoczęła zbiórkę na leczenie brata. Niestety mężczyzna nie doczekał tego momentu.

- Pieniądze ze zbiórki na leczenie zostaną przekazane na inna chorą osobę. Niebawem dam znać w tej kwestii. Dziękuję za Wasze wsparcie.

Przeczytaj również:

Kim jest Karolina Brzuszczyńska?

Karolina Brzuszczyńska znana jest szerszej publiczności z programu "Top Model". W 9. edycji programu wzięła udział w castingu razem ze swoją partnerką Agnieszką Skrzeczkowską. 

Karolina jest trenerką personalną i prężnie działa w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 200 tysięcy subskrybentów. 

Brzuszczyńska ma na swoim koncie liczne sukcesy sportowe: brązowy medal mistrzostw Polski oraz srebrny Pucharu Europy w taekwondo, a także czarny pas. Wystąpiła w show "Ninja Warrior".

Razem ze swoją życiową partnerką Agnieszką Skrzeczkowską prowadzi na YouTubie kanał "Power Girls" i otwarcie opowiada o swojej miłości.

Zobacz także:

Na co zmarł brat Karoliny Brzuszczyńskiej?

Karolina Brzuszczyńska w maju 2022 roku zwróciła się do swoich fanów o pomoc. Poprosiła ich o wsparcie w zbiórce pieniędzy dla jej ukochanego brata Pawła.

- Mój brat umiera… musimy w bardzo krótkim czasie uzbierać 1,5 mln złotych na jego leczenie. Mamy za mało czasu, by uzbierać tak dużą kwotę własnymi środkami, dlatego proszę Was o pomoc (...)  Wykryto u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną. W ciągu tego roku mój brat był kilkukrotnie jedną nogą po drugiej stronie. A my z rodziną czekaliśmy tylko na wieści ze szpitala. Po kolei każda z metod leczenia okazywała się nieskuteczna. Aż przyszedł czas na przeszczep, którego dawcą była moja siostra. Wpierw zaczął nabierać sił i pod koniec marca został wypuszczony ze szpitala. Kilka dni temu w trakcie badań kontrolnych okazało się, że przyczep się nie przyjął… - pisała na Instagramie.