Kim jest partnerka Karola Strasburgera?

Karol Strasburger ulubieniec publiczności i wieloletni prezenter "Familiady" po śmierci żony Ireny, związał się z młodszą o prawie cztery dekady Małgorzatą Weremczuk. Pani Małgorzata jest wieloletnią managerką gwiazd i od długiego czasu razem z Karolem Strasburgerem byli partnerami przede wszystkim biznesowymi. 33.letnia partnerka Karola Strasburgera jest rozwódką, a on sam od pięciu lat wdowcem - nic więc nie stało na przeszkodzie, aby parę połączyło uczucie. Po studiach logopedycznych Weremczuk zarządzała karierą wielu polskich gwiazd m.in. Macieja Kuronia.

Partnerka życiowa Strasburgera, dużo młodsza od ukochanego nie kryje, że mogłaby zostać mamą, a sam prezenter nie zaprzecza, że ma jeszcze nadzieję na zostanie ojcem.

"Małgosia długo była dla mnie wyłącznie znajomą. A później nagle staliśmy się ludźmi bez zobowiązań partnerskich i zaczęliśmy się przyglądać sobie zupełnie inaczej. Zaiskrzyło między nami może z rok temu", mówił kilka miesiący temu Karol Strasburger w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Karol Strasburger zostanie ojcem?

W jednym z programów telewizyjnych z kolei Strasburger przyznał, że "dobrze byłoby mieć kogoś, kto przejmie spuściznę i będę miał kogo nauczyć paru rzeczy". Chodziło prawdopodobnie o wyczekanego syna i znak, że prezenter nie porzuca ojcowskich planów.

Późne ojcostwo to nie nowość wśród gwiazd, coraz częściej mężczyźni po 60.tce, zwłaszcza, jeśli mają młodsze ukochane, decydują się na kolejne lub pierwsze dziecko. Czy takie rodzicielstwo jest bardziej świadome? Co sądzicie?