Kamil Sipowicz, mąż zmarłej Kory ma nową partnerkę?

Kamil Sipowicz nie zaprzeczył, że ma nową partnerkę. Jedna z gazet donosi, że nazywa się ona Sylwia, jest dużo młodsza od poety i bardzo podziwia Korę. Kamil Sipowicz zmienił także swój status na Facebooku i niedawno w udzielnym wywiadzie powiedział co sądzi na temat kochania dwóch osób jednocześnie:

Można kochać dwie osoby. Podejrzewam, że miłość jest niepodzielna. „Miłość zaczyna się od miłości” - tak jak Kora powiedziała i można kochać wiele osób. Wielu ludzi tego doświadcza. Jeżeli jedna osoba cię kochała i np. nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a najwięcej szczęścia daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra - powiedział Kamil Sipowicz

Kora Jackowska - wielka miłość Kamila Sipowicza

Kora Jackowska urodzona 8 czerwca 1951 roku, zmarła 28 lipca 2018 roku. Przyczyną śmierci gwiazdy Maanamu był nowotwór. Jej obszerny dorobek artystyczny zdumiewa. Współtworząc Maanam Kora wydała 18 albumów, nagrywając 33 single. Za swoją twórczość była nie tylko doceniana w całej Polsce jak i na świecie przez fanów, ale również m.in. przez Ministra kultury i dziedzictwa narodowego. Otrzymała wówczas srebrny medal „Zasłużony Kulturze - Gloria Artis” za swoje szczególne zasługi w tej dziedzinie.

Kamil Sipowicz: "czuję opiekę i ochronę Kory, okazuje się, że jest życie po śmierci"