Nowy związek Kamila Durczoka

Dziennikarz Kamil Durczok jest zakochany i szczęśliwy z nową dziewczyną u swojego boku.

"Z wykształcenia ekonomistka, z natury śpioch. Po dwudziestce, choć jeszcze nie przed trzydziestką.
Uwielbiam gotować, malować, śpiewać i pisać. Dobrze robię aż trzy z tych rzeczy, co uważam za ogromny sukces. Żona męża, matka syna, służąca kota. Nałogowa jogoholiczka. Od niedawna spełniam swoje największe marzenie, jakim jest nieograniczone żarcie bez tycia.", tak na swoim blogu FabJulus pisze o sobie Julia Oleś-Miła.

Wygląda więc na to, że nowa partnerka Kamila Durczoka porzuciła dla dziennikarza swoje dotychczasowe życie z mężem.

Kamil Durczok jakiś czas temu rozstał się z żoną, Marianną Dufek, która wspierała go w czasie ogromnego skandalu po publikacji "Wprost". Durczok został oskarżony o mobbing i molestowanie pracowników w redakcji Fakty TVN, z której w trakcie całej afery go usunięto. Aktualnie pracuje nad swoim portalem informacyjnym dotyczącym Śląska.

Kim jest Julia Oleś Miła?

W pracach nad portalem pomagała mu właśnie Julia Oleś-Miła, która została w życiu Kamila Durczoka na stałe.

 

#piękna #polska #MondayVibes #roadtrippin #holidays #OczywiścieŻeDrogaNadBałtykToMasakra #PrzynajmniejWidokiPiękne

Post udostępniony przez Kamil Durczok (@kamil.durczok) 31 Lip, 2017 o 5:51 PDT

Para pochwaliła się zdjęciami ze wspólnego urlopu nad polskim morzem, zarówno z podróży jak i z miejsca docelowego, Władysławowa. Co ciekawe, partnerka Durczoka ma 27 lat, małego synka i przyjaźni się z aktorką Mają Bohosiewicz. Jest więc młodsza od dziennikarza o dwadzieścia dwa lata. Kamilowi Durczokowi ten związek zdecydowanie służy. Po raz pierwszy zdecydował się opublikować coś na Instagramie. Wygląda na to, że para jest w sobie bardzo zakochana.