Kalendarz adwentowy 2017 z winem

Zimne i długie jesienne wieczory powoli przypominają nam o zbliżającej się zimie. A, jak wiadomo, wraz z jej nadejściem zacznie się odliczanie do świąt. Jednak nie wszyscy reagują entuzjazmem na przygotowania do Bożego Narodzenia. Dla tych, którzy trudniej znoszą przedświąteczny stres, powstał specjalny kalendarz adwentowy.

"Twelve Nights of Wine" to gadżet, na jaki mogą pozwolić sobie tylko dorośli. Ten kalendarz, każdego dnia przed świętami, zaskakuje nas innym rodzajem wina. Tak, zamiast mini czekoladek, w pudełeczku znajdują się fiolki z tym trunkiem. Będziecie mogły przetestować kilka gatunków alkoholu z winogron. Od słodkich, różowych win po półwytrawne białe i wytrawne czerwone. 

Kalendarz z winem przygotowuje nas przez 12 dni przed Bożym Narodzeniem. Proponujemy ostatnią fiolkę wypić przy wigilijnym stole, przyrządzając z niej aromatycznego grzańca. To słuszna nagroda za przygotowania do rodzinnej kolacji, nie sądzicie? Wyjątkowy kalendarz kosztuje 25 dolarów i można kupić go na stronie getvinebox.com. Porcja wina na każdy dzień odpowiada jednej lampce tego alkoholu. Przypominamy, że wino jest korzystne dla zdrowia - w końcu zawiera wiele antyoksydantów. Spowalnia procesy starzenia się skóry oraz wspomaga trawienie. Na zdrowie!