Kabazza to technika miłosna polegająca na doprowadzaniu mężczyzny do rozkoszy przy pomocy perfekcyjnie wyćwiczonych mięśni Kegla. Jest to bardzo lubiana przez facetów technika bo polega ona na tym, że leżą oni na plecach, a kobieta siedzi na nim. To ona jest odpowiedzialna za doprowadzenie do orgazmu kontrolując napinanie mięśni. Dzięki zdobytej technice kobieta nie tylko potrafi doprowadzić do rozkoszy partnera, ale i siebie, a jej orgazmy są wyjątkowo intensywne.
Kabazza pochodzi z Indii, a wzmianki o niej znajdziemy także w Kamasutrze. Umiejętność ta była oczywiście popularna w domach rozkoszy i było tam obowiązkową techniką do opanowania.

Technika ta obecnie przynosi korzyści obu stronom. Kobieta z wyćwiczonymi mięśniami Kegla odczuwa większą przyjemność z seksu. Wzmocnione mięśnie pozwalają cieszyć się lepszym seksem, ale także znacząco wpływają na łatwiejszy poród i szybki powrót do zdrowia po nim.
Wyćwiczenie mięśni Kegla nie jest trudne, ale podobnie jak trening innych mięśni wymaga systematyczności. Gwarantuje za to prawdziwie niebiańskie uniesienia. Chyba warto zabrać się za taki rodzaj aktywności.