Trwa 14. Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard Off Camera w Krakowie. W czasie trwania festiwalu można obejrzeć około 100 filmów w tradycyjnych kinach oraz na platformach streamingowych. Jak co roku, oprócz projekcji fenomenalnych filmów z każdego zakątka świata, festiwal oferuje spotkania z twórcami, aktorami i innymi osobami ze świata filmu. Jednym z zaproszonych gości do rozmowy z Olivierem Janikiem na Rynku Szczepańskim była Julia Wieniawa.

Julia pojawiła się na wywiadzie z Olivierem Janikiem w jasnym, beżowym komplecie, który dopełniła krótkim topem w tym samym kolorze. Aktorka postawiła na luźny, business casualowy look, dobierając do eleganckiego garniturowego kompletu białe sneakersy na platformie. 

Julia Wieniawa pojawiła się także na czerwonym dywanie, pierwszy raz w towarzystwie swojego partnera, Nikodema Rozbickiego. Para postawiła na pasujące do siebie stylizacje, którymi rządziły białe grochy na czarnym tle. Dodatkowo aktorka dopełniła swój look skórzaną marynarką i białymi szpilkami w czarne grochy. Naszym zdaniem para wyglądała fenomenalnie.