Anna Mucha wraz z partnerem, Jakubem Wonsem wybrała się ostatnio na obiad do luksusowej, warszawskiej restauracji serwującej wyselekcjonowane owoce morza. Aktorka na Instagramie wyraziła swoje oburzenie jakością i cenami potraw. Do tego samego lokalu wybrała się Julia Wieniawa. Jak się okazuje, ani trochę nie podziela opinii koleżanki po fachu.

 "Afera ostrygowa": Julia Wieniawa zachwala jedzenie w restauracji skrytykowanej przez Annę Muchę

Ostatnio głośno było o konflikcie Anny Muchy z jedną z warszawskich restauracji, którą skrytykowała na swoim instagramowym profilu.

Poszliśmy na ostrygi, żeby było tak wiecie, światowo, na bogato... Zapłaciliśmy absurdalnie dużo, absurdalnie drogo w stosunku do jakości. Chodzi o to, że u (nazwa innej restauracji) jest drogo, ale dostajesz wybitne dania, natomiast w restauracji (tu pada nazwa lokalu, który zawiódł Annę Muchę) dostaliśmy przystawki i dania główne, z których to przystawek jednej kompletnie nie zjedliśmy, ponieważ była pozbawiona smaku i była żadna, druga była pyszna - te przegrzebki. [...] Do tego dostaliśmy ostrygi, które były średnie, bardzo średnie! [...] Jeżeli ja mam do wydania 700 złotych na obiad, to ja za te 700 złotych mogę zjeść jak król w wielu miejscach w Warszawie, więc po cholerę ja mam iść do "X" na Krakowskim Przedmieściu, zwłaszcza że siedziałam tyłem, więc nic nie miałam z tego Krakowskiego Przedmieścia! - wyrokowała na InstaStories aktorka.

Właścicielka restauracji odniosła się do jej słów w rozmowie z "Faktem". Kobieta nie ukrywała rozczarowania bolesnym komentarzem i zarzuciła Musze bezpodstawny hejt oraz to, że nie zgłosiła swoich uwag obsłudze podczas wizyty w lokalu.

Teraz do "rozsławionej" przez Annę Muchę restauracji wybrała się Julia Wieniawa wraz z koleżankami. Aktorka zdecydowała się zorganizować babski wieczór w miejscu, o którym koleżanka po fachu nie miała dobrego zdania. Relację z wizyty opublikowała na InstaStories.

Najlepsze ostrygi w Warszawie - chwaliła.

Julia Wieniawa pokazała również, jak je ostrygę. 

To jest z sorbetem. W ogóle genialne to jest. Polecam, serio - powiedziała po tym, jak przełknęła przysmak. 

Warto zaznaczyć, że ostrygi są specyficzną potrawą. Ich smak nie każdemu przypadnie go gustu.

Czy mimo to wybierzecie się do popularnego ostatnio lokalu?

Zobacz także: