Julia Królikowska wychodzi za mąż

Królikowscy mają kolejny powód do świętowania. Niedawno na ślubnym kobiercu stanęli Antek Królikowski z Joanna Opozdą, a już za chwilę za mąż wyjdzie młodsza siostra aktora – Julia Królikowska. . 22-letnia gwiazda zaręczyła się niedawno ze swoim partnerem, Jakubem Nowakiem i młodzi nie planują długo czekać, zanim powiedzą sobie sakramentalne „tak”. 

Co ciekawe Julia Królikowska początkowo planowała wesele w sierpniu, jednak aktorkę uprzedził jej starszy brat.  Ostatecznie ceremonia odbędzie się 11 września. Według informacji podawanych przez tabloidy, zgodnie z tradycją młodzi wezmą ślub w rodzinnej parafii panny młodej

Kim jest partner Julii Królikowskiej?

Narzeczonym 22-letniej aktorki znanej głównie z serialu „Klan”, jest Jakub Nowak, Sportowiec urodził się w 1989 roku. To lekkoatleta i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegach przełajowych i maratonie, członek kadry narodowej oraz reprezentant Polski za granicą. Mężczyzna jest  11 lat starszy od swojej narzeczonej, jednak parze nie przeszkadza spora różnica wieku. Ostatnio sportowiec udostępnił zdjęcie na Instagramie ze zranioną nogą i żartobliwie je podpisał "Do wesela się zagoi".  

Królikowska i Nowak wyglądają na bardzo zakochanych. Para często publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych i wyznaje sobie miłość we wpisach. Aktorka ostatnie zdjęcie na Instagramie podpisała „Muniek w radiu śpiewa „love love love love love love” I ma chłop racje”.