Ślub Joanny Przetakiwicz i Rinke Rooyesa – kiedy data i jak będzie wyglądać?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyes już niebawem zostaną małżeństwem. Ślub projektantki i producenta będzie wielkim wydarzeniem, do którego przygotowania już trwają. Uroczystość odbędzie się na przełomie września i października w Grecji i będzie trwała aż trzy dni. Mimo rozmachu, wydarzenie ma być bardzo kameralne. Do wspólnej celebracji tego ważnego dla pary momentu Przetakiewicz i Rooyes zaprosili bowiem mniej niż czterdzieści osób ze świata show-biznesu. Swoją obecność potwierdził już dyrektor programowy TVN Edward Miszczak wraz z nową partnerką Anną Cieślak.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) Lut 14, 2020 o 12:17 PST

Zobacz też: Cher wychodzi za mąż! Jej facet jest młodszy od niej o 47 lat!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyes – początku związku

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyes poznali się dziewięć lat temu, przed pierwszym pokazem autorskiej marki projektantki La Mania. Jednak dopiero siedem lat później Joanna i Rinke zostali parą. Ich pierwsza randka odbyła się w grudniu 2017 roku. Kiedy Joanna Przetakiewicz zaczęła spotykać się z przyszłym mężem, słyszała wiele ostrzeżeń od wspólnych znajomych projektantki i producenta. Jednak postanowiła kierować się przede wszystkim swoją intuicją i zaangażowała się w relację. Po roku związku Rinke Rooyes wprowadził się do mieszkania Joanny Przetakiewicz w Londynie. Obserwujący Joannę Przetakiewicz na Instagramie mogli od tej pory oglądać niezwykle romantyczne zdjęcia i filmy z ich wspólnego życia. Projektantka rejestrowała wszystkie spektakularne niespodzianki i okazałe prezenty od ukochanego czy romantyczne chwile we dwoje.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) Sty 21, 2020 o 10:41 PST

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) Lip 27, 2020 o 11:07 PDT

Joanna Przetakiewicz uwielbia kosmetyki MIYA - my też!

 

Joanna Przetakiewicz – życie prywatne

Joanna Przetakiewicz przed romansem z Rinke Rooyes była w dwóch poważnych związkach. Wyszła za mąż w wieku dwudziestu lat. Małżeństwo trwało 14 lat, a jego owocem są trzej synowie Aleksander, Filip i Jakub. Później przez dziesięć lat związana była z przedsiębiorcą i jednym z najbogatszych Polaków Janem Kulczykiem.

Zobacz też: Jak zaczyna swój dzień Joanna Przetakiewicz?

Rinke Rooyes - kim jest przyszły mąż Joanny Przetakiewicz?

Rinke Rooyes to producent telewizyjny i scenarzysta holenderskiego pochodzenia. Od 1998 roku był w związku w polską wokalistką Kayah. W tym samym roku w grudniu pojawił się na świecie syn pary Roch. Po latach separacji małżeństwo rozstało się w 2010 roku. Wtedy też Rinke Rooyes wziął ślub z Malwiną Wędzikowską, po czym para rozstała się w 2015 roku. W latach 2015-2016 producent spotykał się z Katarzyną Wołejnio. Rok później zaczął spotykać się z Joanną Przetakiewicz. Po raz pierwszy pokazali się razem na Balu TVN w 2018 roku. Słynna projektantka mody i producent telewizyjny od tego czasu są razem, a niebawem – jak się okazuje – wezmą ślub.

Zobacz też: Idealna sukienka na jesienny ślub - nasze propozycje i inspiracje