Joanna Opozda dziękuje za wsparcie

Joanna Opozda według doniesień serwisów plotkarskich przeżywa ostatnio trudne chwile. Jak do tej pory aktorka nie skomentowała plotek na temat rozstania z Antonim Królikowskim. Po długim milczeniu Joanna Opozda z okazji Dnia Kobiet zwróciła się do swoich Obserwatorek.

- Wszystkim wspaniałym kobietom życzę dużo siły, odwagi i miłości - napisała na Instastories.

Opozda widząc wsparcie kobiet w komentarzach na Instagramie, postanowiła podziękować za ogromne wsparcie.

- Dziękuję, że jesteście tu ze mną. Dziękuję za ogrom wsparcia, jaki od Was otrzymuję. Jesteście niesamowite. Doceniam - czytamy w dalszej części wpisu.

Te słowa Joanna Opozda zamieściła na grafice przedstawiającej małego kotka, który przeglądając się w kałuży widzi ogromnego tygrysa. Na dole widnieją słowa Boba Marleya: "Nigdy nie wiesz, jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem, jakie masz".

Przeczytaj także:

Joanna Opozda zamieściła zdjęcie z synkiem

Aktorka w dalszej części relacji pokazała najnowsze zdjęcie z synkiem Vincentem. Obok napisała: "Jesteś moim oczkiem w głowie. Moim słońcem. Mim darem z gwiazd. Darem z gwiazd."

Kilka dni temu aktorka na swoim Instagramie napisała:

- Przepraszam pana z którego peronu odjeżdża pociąg do lepszego świata? - Lepszego świata nie ma. Ty bądź lepszy a zmienisz świat.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy i słów wsparcia. 

- Asia każdy w życiu może się pomylić, ale jeżeli rodzi się z tego życie, to trzeba o nie walczyć, błąd pozorny i błahy okaże się za jakiś a wartość po nim nieoceniona . Wiem co piszę, będzie trudno, smutno ale sens już nigdy nie zginie. Doświadczyłam - napisała Ewa Minge.

- Daj sobie czas Asiu. Zobaczysz że za niedługo wszystko się ułoży i wraz z maluszkiem będziesz szła z podniesiona głowa - czytamy kolejny komentarz.

Przeczytaj także: