Tydzień temu Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub. Według jednego z portali plotkarskich nie z miłości, a z przymusu spowodowanego ciążą aktorki. Co na to sami zainteresowani? Już wiadomo!

Joanna Opozda o ciąży

Według ich informatora portalu "Pudelek", Antoni Królikowski miał oświadczyć się aktorce po tym, jak dowiedział się, że zostanie ojcem:

Plotki, które pojawiają się u was w komentarzach, to prawda. Asia jest w ciąży. To już trzeci miesiąc. Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować. Wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialny. Oboje chcieli, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie, stąd tak szybka decyzja o ślubie - mogliśmy przeczytać w artykule.

Jak się teraz okazało - nie jest to prawda.

Aktorka napisała na Instagramie, że ślub był z miłości, a nie z przymusu, a Antek oświadczył się nie (jak sądzono) w czerwcu, a na początku marca. 

Wzięliśmy ślub z miłości, a nie z przymusu. Wiem, że niektórym w głowach się to nie mieści, ale serio można chcieć z kimś spędzić resztę życia, bo się kocha. Dzieci na pewno będą, ale planowane i wyczekiwane. Raz na zawsze odcinam się od plotek, jakoby nasze małżeństwo było spowodowane ciążą. Przesyłam dużo miłości, życzę Wam wspaniałego dnia. Buziaki - skomentowała.

Opozda dodała także, że gdyby w tamtym momencie była w ciąży, to dziś miałaby widoczny ciążowy brzuch:

Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele. Skoro byłam w ciąży od marca, to chyba jestem jakimś ewenementem - bez brzucha od sześciu miesięcy - napisała pod screenem ze swojego telefonu.

Do plotek odniósł się także Antek Królikowski:

Zobacz także:

Pozdro dla najlepiej poinformowanego "znajomego z otoczenia pary" - napisał na Instagramie.

Całą wypowiedź aktorki znajdziecie w naszej galerii.

PRZECZYTAJ TEŻ: