Joanna Opozda pozuje z rodziną 

Joanna Opozda to obecnie jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim show-biznesie. Aktorka kilka miesięcy temu została mamą. 22 lutego na świecie pojawił się jej syn, Vincent. Nowa mama zamieściła wtedy na Instagramie urocze zdjęcie z dzieckiem. “Tak krótko się znamy a tak wiele już razem przeszliśmy. Kocham Cię synku. Przed nami życie” - napisała wtedy w opisie przypominającym list do synka. Po porodzie Opozda na chwilę zniknęła z mediów społecznościowych, żeby skupić się na życiu prywatnym. Urlop macierzyński aktorki nie trwał jednak długo. Po rozstaniu z mężem i ojcem dziecka, Antkiem Królikowskim, aktorka przyznała, że musi wrócić do pracy, żeby utrzymać rodzinę.  

Bardzo bym chciała spędzać z synkiem cały swój czas. Niestety jest to niemożliwe. Sytuacja życiowa zmusiła mnie do szybkiego powrotu do formy i pracy. Muszę zarabiać, żeby utrzymać rodzinę - wyznała w rozmowie z "Party". 

Opozda wróciła także na media społecznościowe i teraz regularnie pokazuje, jak wygląda jej codzienność z synkiem. Najnowsze zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie gwiazdy, szczególnie poruszyło internautów.  

ZOBACZ TAKŻE:

Joanna Opozda pokazała cztery pokolenia w rodzinie 

Ostatnie miesiące nie były dla aktorki proste. Joanna Opozda nie ukrywa, że samotne macierzyństwo jest niezwykle trudne. W rozmowie z “Party” wyznała, że jak większość mam ma za sobą wiele nieprzespanych nocy. “Każdy rodzic przez to przechodzi. Oczywiście każdy, który zajmuje się swoim dzieckiem” - powiedziała gwiazda.  

Aktorka może na szczęście liczyć na wsparcie najbliższych, a szczególnie kobiet w rodzinie. Opozda już wcześniej nazywała mamę i siostrę "najważniejszymi kobietami pod słońcem". Tym razem gwiazda opublikowała rozczulające zdjęcie, na którym pozują aż cztery pokolenia! Fotografia z jej synkiem, babcią i mamą zachwyciła internautów.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@asiaopozda)

Jeju, jakie piękna aura Babcia ma piękny ogród.

Cudowny widok. Dużo zdrowia dla wszystkich. Silne, mądre i piękne kobiety, które obdarowany miłością tego małego szczęściarza.

Siła kobiet i syna. Pa przepiękna rodzina i oczywiście Marilyn.  

Rodzina to jest siła - pisali pod zdjęciem aktorki na Instagramie.