Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub

Joanna Opozda i Antek Królikowski powiedzieli sobie sakramentalne "TAK". Aktorska para zgodnie z zapowiedziami pobrała się w parafii Św. Wojciecha na warszawskiej Woli. 

Patrząc na świeżutkie zdjęcia ze ślubu, musimy przyznać, że Joanna Opozda wyglądała zjawiskowo. Panna młoda na swój ślub wybrała przepiękną suknię na ramiączka typu "księżniczka" z ozdobioną koralikami górą. Joasia postawiła na bardzo naturalny ślubny look. Rozpuszczone delikatnie pofalowane włosy i klasyczny tiulowy welon nadawały całej stylizacji naturalności i elegancji. Całość dopełniał bukiet zrobiony z eustomy.

Za makijaż Joanny Opozdy był odpowiedzialny wizażysta znany jako Harry Jefferson. Na Facebooku napisał: "To oficjalne! Robię makijaż na ślub dla mojej kochanej Joanny Opozdy! "Uwielbia #blask, który zawsze tworzymy razem, ponieważ jej glamour wygląda tak tutaj".

Antek Królikowski postawił na klasyczny ciemny garnitur z muszką i wpiętym w klapę kwiatem, nawiązującym do ślubnego bukietu Joannu Opozdy. Aktor prezentował się niezwykle elegancko.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło między innymi: Małgorzaty i Radosława Majdanów czy Mariny.

Zobaczcie, jak prezentowali się Joanna Opozda i Antek Królikowski w dniu ślubu: