Joanna Liszowska już nie ma burzy blond loków. Internauci piszą: "Piątka za odwagę!". Nie denerwują Was takie komentarze? Bo nas tak!

Burza blond loków to znak rozpoznawczy Joanny Liszowskiej. Ale gwiazda przeszła małą metamorfozę. Najwyraźniej nie była jednak ona dla niej kluczową zmianą w życiu i z pewnością nie spodziewała się takiego odzewu internautów. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wywołało falę komentarzy. Jedni komplementowali za naturalność, inni gratulowali odwagi. 

Co takiego zmieniła w wyglądzie Joanna Liszowska? Jak teraz wygląda popularna blondynka z serialu "Przyjaciółki"?

Joanna Liszowska w siwych włosach: "srebrna lisica"

Joanna Liszowska wrzuciła na Instagram zdjęcie, które rozgrzało sieć. Wygląda na nim jak Beyonce! Ale nie to stało się głównym obiektem zainteresowań internautów, ale jej siwizna! Najpierw Sarah Jessica Parker, Andie MacDowell, Sharon Stone, a teraz Joanna Liszowska! "Postarzają, ale piątka za odwagę" - głoszą sieciowi krytycy. Ile takich "aktów odwagi" zniesie jeszcze Internet, a w szczególności perfekcyjny Instagram?!  

Dlaczego noszenie naturalnych, zadbanych siwych włosów ocenia się w kategoriach odwagi? Wystarczy przeczytać to zdanie na głos, by zrozumieć jego absurd. To, że srebro na głowie, to złoto nie tylko w modzie, dowodzi coraz więcej nie tylko gwiazd, ale zwykłych kobiet, które stawiają na samoświadomość i niezależność w decydowaniu o sobie, wbrew oczekiwaniom sztucznie wykreowanych trendów. Naszym zdaniem kolor włosów, to nie kwestia odwagi, ale wybór: jeśli lubisz platynowe pasma, siwe włosy czy fluorescencyjny róż na głowie, to tylko twoja decyzja. W końcu najważniejsze, to czuć się dobrze w swojej skórze. 

Nam osobiście Joanna Liszowska bardzo podoba się w siwych lokach, które łagodzą jej drapieżny look, ale zdecydowanie nie odbierają seksapilu. To, że aktorka czuje się w nim dobrze, potwierdza tylko fakt, jaka energia bije z fotografii i podpis: "silver fox", czyli srebrna lisica

To, że polska aktorka wbrew trendom na "wieczną młodość" postawiła na bycie sobą i samoakceptację, tylko dodaje jej jeszcze więcej seksapilu. Zobaczcie z resztą sami:

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ JOANNY LISZOWSKIEJ W SIWYCH WŁOSACH: