Joanna Kulig zagra w amerykańskiej komedii romantycznej! 

Joanna Kulig to polska aktorka, która w pełni wykorzystuje swój potencjał i rozgłos jaki stał się udziałem „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego. "The Hollywood Reporter" opublikował właśnie informację o tym, że polska aktorka wystąpi w komedii romantycznej obok Anne Hathaway i Matthew Brodericka. Film wyreżyseruje Rebecca Miller, prywatnie żona Daniela Day-Lewisa , odpowiedzialna za takie produkcje jak  "Ballada o Jacku i Rose" i "Plan Maggie". 

W pierwszych założeniach z 2017 r. główne role kobiece miały przypaść takim gwiazdom jak Nicole Kidman i Amy Schumer. Dziś wiadomo już, że jedna z nich będzie należeć do polskiej aktorki, Joanny Kulig, a zdjęcia ruszą jesienią tego roku w romantycznej scenerii Nowego Jorku

To kolejny wielki sukces polskiej gwiazdy, po świetnie przyjętej roli w netfliksowym serialu „The Eddy” Damiena Chazelle’a ("Whiplash", "La La Land").

Joanna Kulig w amerykańskiej komedii romantycznej "She came to me": o czym będzie film?

Produkcja Rebecci Miller, „She came to me”, zapowiadana jest jako „międzypokoleniowa komedia romantyczna”, w której bohaterami będą równolegle para zakochanych nastolatków, kobieta cierpiąca na samotność i kompozytor z kryzysem twórczym. Muzykę do filmu skomponuje dwukrotny zdobywca Oscara Alexandre Desplat. Film "Film "She Came To Me" według zapowiedzi twórców ma być nowoczesną, międzypokoleniową komedią romantyczną. Tło dla opowiadanej historii będzie stanowił Nowy Jork.