Joanna Kulig w serialu "Hanna"

O tym, że Joanna Kulig zagra w serialu Amazona pisałyśmy już jakiś czas temu. "Hanna" to nowy serial Amazona, realizowany na podstawie filmu Joe Wrighta z 2011 roku o tym samym tytule. W serialu "Hanna" obok Joanny Kulig zagrali: Mireille Enos, Joela Kinnamana i Esme Creed-Miles.

Film Joe Wrighta z 2011 roku opowiada o szesnastoletniej dziewczynie, która od dziecka była szkolona przez ojca, byłego agenta CIA, na doskonałą zabójczynię. Hanna musiała zmierzyć się z równie niebezpiecznymi agentami wywiadu. Co wiadomo o nowym serialu Amazona, w którym wystąpi polska aktorka?

Joanna Kulig w serialu Amazona: kogo zagra?

W nowym serialu Amazona "Hanna", tytułowa rola przypadła Esme Creed-Miles, osiemnastoletniej aktorce znanej z filmu "Dark River". Joanna Kulig zagra rolę matki Hanny i będzie pojawiała się w retrospekcjach serialu.

W serialu "Hanna" będziemy śledzić losy Marissy (Mireille Enos) agentki CIA, która skrywa mroczny sekret, a ujawnić go mogą Hanna (Esme Creed-Miles) i jej ojciec Eryk (Joel Kinnaman), który trenuje swoją córkę na bezwzględną zabójczynię w lasach w północnej Polsce.

Joanna Kulig jakiś czas temu w rozmowie z "Tele Tygodniem" przyznała, że była zaskoczona, kiedy dowiedziała się, jaką role ma zagrać.

Serial "Hanna" został wyprodukowany przez Amazon. Kręciliśmy go w Budapeszcie. Wcieliłam się w mamę głównej bohaterki, Joannę. Gdy to usłyszałam, byłam zaskoczona - Jak to, mam zagrać matkę? Okazało się, że w retrospekcjach. - powiedziała Joanna Kulig

Joannie Kulig w serialu partneruje aktor Joel Kinnaman, znany z filmów: "Nocny pościg", "Legion samobójców", czy "Robocop". Aktorska para na planie serialu wykonywała niesamowite sceny kaskaderskie. Aktorka tak wspomina ten moment:

Moim partnerem był Joel Kinnaman. Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało. Wszystko musiało być perfekcyjne. Helikopter rusza, robi okrążenie, a my w aucie zakręcamy razem z nim. Do tego ja krzyczę w wyznaczonym co do sekundy momencie. Nasz samochód był prawdziwą konstrukcją. Kierownica znajdowała się z tyłu. Joel udawał, że prowadzi, a siedzący za nami kaskader wykonywał wszystkie ewolucje. Super przeżycie - dodaje aktorka.

Joanna Kulig w serialu "Hanna": pierwszy zwiastun

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun promujący serial "Hanna" z Joanną Kulig. Premiera serialu "Hanna" zaplanowana jest na marzec.

Będziecie oglądać nowy serial z Joanną Kulig "Hanna"?