Jaka jest płeć dziecka Joanny Kulig?

Joanna Kulig, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka ostatnio ma coraz więcej obowiązków zawodowych. Aktorka pojawiła się na okładce francuskiego magazynu Elle oraz podróżuje po świecie promując film Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna", w którym gra główna rolę. Widać, że Joanna Kulig czuje się świetnie i wygląda pięknie. Fani aktorki zastanawiają się, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka. Zgodnie z przesądami, kobiety w ciąży wyglądają kwitnąco, jeśli spodziewają się chłopca, bo "dziewczynka zabiera mamie urodę". 

Jak czytamy w najnowszym numerze magazynu "Flesz", który jako pierwszy podał, że Joanna Kulig jest w ciąży, znana jest płeć dziecka aktorki. Taką nowinę zdradza znajoma gwiazdy. "Asia czuje się dobrze i spodziewa się chłopca." - czytamy w magazynie. Jak na razie aktorka oficjalnie nie potwierdziła tej informacji, ale wszytko możliwe, zwłaszcza, że gwiazda ostatnio kwitnie i rozpiera ją energia.

Ciąża Joanny Kulig

Po zawodowych sukcesach Joanny Kulig teraz przyszła pora na nowy rozdział w jej życiu, jakim jest macierzyństwo. Aktorka od 2009 roku jest żoną scenarzysty i reżysera Macieja Bochniaka. Para poznała się w 2006 roku na planie filmu "Środa, czwartek rano" i uchodzi w show biznesie za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw.

Aktorka w jednym z wywiadów mówiła: "Nie ma tak, że zakochujesz się raz na zawsze. To ciężka praca i dzięki niej uczucie staje się niezwykłe, wartościowe. Pokonywanie trudności w związku powoduje, że uczucie nabiera jeszcze większej mocy. Chociaż wiadomo, różnie w życiu bywa. Super, jak się ułoży, że dwoje ludzi się spotyka i mogą razem iść przez życie. Nam się udało, mam nadzieję, że będzie trwać. Nie zapeszając."

Joanna Kulig wielokrotnie podkreślała, że chce mieć dzieci i nie boi się, że nie pogodzi macierzyństwa z życiem zawodowym:  "Chcę mieć dzieci. Nie boję się, że nie pogodzę macierzyństwa z życiem zawodowym”. 

Ciążę aktorki potwierdzono podczas  Festiwalu Kultury i Sztuki dla Osób Niewidomych w Płocku, na którym aktorka nie mogła się stawić i wysłała filmik, w którym tłumaczy swoją nieobecność.

Teraz czekamy na oficjalna wiadomość dotyczącą płci dziecka Joanny Kulig.

Zobacz także: