Juliette Binoche - komentarz pod zdjęciem Joanny Kulig

Joanna Kulig święci triumfy w Cannes, gdzie film "Zimna wojna", w którym zagrała główną rolę kobiecą, wzbudził zachwyt widzów i był oklaskiwany jeszcze długo po zakończeniu seansu. Idąc za ciosem, Joanna Kulig zaczęła dzielić się swoimi przeżyciami na Instagramie, z miejsca zyskując tysiące oddanych fanów. Wśród wielbicieli jej talentu znalazła się także francuska aktorka, Juliette Binoche, z którą Kulig miała okazję poznać się na planie filmu "Sponsoring" Małgorzaty Szumowskiej w 2011 roku. 

Joanna Kulig opublikowała screen komentarza, jaki pod jednym z jej zdjęć napisała Juliette Binoche: 

Joanna!!! Tak bardzo się cieszę, że jesteś w Cannes! Uwielbiam cię!!!! Jesteś światłem.

- napisała Juliette Binoche. Kulig podziękowała za te słowa uznania: 

Droga Juliette, cieszę się, słysząc to od ciebie, zwłaszcza że wszystko zaczęło się od naszego wspólnego filmu. Buziaki i dziękuję!

Joanna Kulig porównana do Penelope Cruz

Juliette Binoche to nie pierwsza aktorka światowej sławy, która zachwycała się występem Joanny Kulig w nowym filmie Pawła Pawlikowskiego. Julianne Moore zamieściła wcześniej za swoim Instagramie zdjęcie Kulig, zestawiając je ze zdjęciem Penelope Cruz i wyrażając swój podziw dla kreacji stworzonych przez te dwie aktorki w filmach prezentowanych w Cannes. Po projekcji filmu "Zimna wojna" w Cannes Julianne Moore ze łzami w oczach gratulowała Kulig, a pod ich wspólnym zdjęciem na prywatnym profilu Kulig napisała:

Gratuluję prawdziwie pięknego występu. Ciągle o nim myślę. Bardzo się cieszę, że mogłam cię poznać.