Już za kilka tygodni TVN zacznie emitować 11. edycję "Top model". W związku z tym zorganizowano spotkanie prasowe, na którym przekazano najważniejsze informacje na temat nadchodzącego sezonu popularnego show. Pojawiła się na nim oczywiście przewodnicząca jury, Joanna Krupa. Tym razem w towarzystwie córki Ashy. Dziewczynka (z lekką nieśmiałością) zapozowała z mamą do zdjęć. 

Joanna Krupa z córką na ściance. Asha-Leigh Nunes debiutuje na salonach

Asha-Leigh Nunes przyszła na świat 2 listopada 2019 roku. Jest jedynym dzieckiem Joanny Krupy i amerykańskiego przedsiębiorcy, Douglasa Nunesa. Dziewczynka, choć ma dopiero nieco ponad 2,5 roku już miała okazję zadebiutować na ściance. 

Mama, a jednocześnie jurorka "Top Model" zabrała ją na konferencję prasową najnowszej edycji programu. Asha-Leigh, ubrana w jeansową sukienkę z jednorożcem i ozdobnymi guzikami w kształcie serduszek, różowe buty i białą koszulkę z krótkim rękawem, weszła na ściankę kurczowo trzymając się ręki mamy. Wyglądała na nieco stremowaną, ale z radością rozsyłała uśmiechy. Uroku dodawała jej biała kokarda wpięta w piękne, falowane włosy w odcieniu jasnego blondu. 

Wcześniej Asha miała okazję być gwiazdą wyłącznie instagramowego profilu swojej mamy. Joanna Krupa chętnie dzieli się fotografiami z córką i podkreśla, że dziewczynka jest dla niej całym światem, a rozłąka z nią spowodowana pracą w Polsce, jest dla niej naprawdę trudna. Modelka nazywa pociechę "jej największym spełnionym marzeniem". Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce [...] Lubi pokazywać, jaka jest mądra, sprytna, szybka [...] Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić - opowiadała o Ashy Joanna portalowi Jastrząb Post.

Zobaczcie, jak Joanna i Asha prezentowały się na ściance:

Spotkanie prasowe "Top Model", na zdj. Joanna Krupa z córką Ashą / fot. East News

Więcej zdjęć z debiutu małej Ashy na salonach znajdziecie w galerii pod artykułem.

ZOBACZ TAKŻE: