Joanna Krupa wybiera imię dla córki

Joanna Krupa już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Widać, że modelka z dużym zaangażowaniem przygotowuje się do tej szczególnej roli.

Niedawno Joanna Krupa ogłosiła, że spodziewa się córeczki. Na Instagramie posypały się gratulacje i od tego czasu profil modelki zyskał jeszcze większą grupę fanów.

Joanna Krupa w wywiadzie dla "Vivy!" zdradziła, że jeszcze nie wybrała z mężem imienia dla córeczki. "Na razie mamy kilka opcji. Zawsze marzyłam, żeby dziecko miało podwójne imię, jak James Dean czy Grace Kelly. Myślałam, że się dogadaliśmy, ale nadal nie wiemy, jak córka będzie się nazywać".

Chyba właśnie dlatego modelka postanowiła spytać o radę swoje fanki na Instagramie.

What are some of your favorite girl names? Jakie wam się podobają imiona dziewczyny? - zapytała Joanna Krupa fanów z Polski i zagranicy.

Joanna Krupa poprosiła fanów o pomoc w wyborze imienia dla córki

Internauci na poważnie potraktowali prośbę Joanny Krupy i cały czas wpisują swoje propozycje na imię dla córeczki modelki.

"Z zagranicznych imion Hazel. Z Polskich natomiast Nastia jest bardzo ładne i rzadko spotykane. Swoją drogą, powodzenia przy porodzie. - piszą w komentarzach.

Wśród innych propozycji są takie imiona dla dziewczynek jak: Halszka, Róża, Chloe, Kinga, Józefina, Rozalia, Lotta, Antonina, Scholastyka, Honorata, Wanda, Blanka, Daria, Hannelore, Ludwika czy Nina.

Ciekawe, czy Joanna Krupa skorzysta z pomysłów swoich fanów, czy raczej skorzysta z trendów i wybierze jedno z najpopularniejszych imion dla dziewczynek w Polsce. 

Joanna Krupa kwitnie w ciąży

Widać, że ciąża służy Joannie Krupie i modelka czuje się wyśmienicie w tym stanie. Swoim szczęściem Joasia dzieli się z Internautkami zamieszczając na bieżąco to wszystko, co dzieje się w tym szczególnym dla niej czasie. Dodatkowo modelka, która do tej pory aktywnie brała udział w sesjach zdjęciowych, również i w czasie ciąży z tego nie rezygnuje. Joanna Krupa ma już za sobą odważną sesję zdjęciową dla "Wprost" i sesję dla magazynu "VIVA!". Fanki są zachwycone zdjęciami modelki w ciąży, zwłaszcza tymi czarno-białymi. 

Widać, że Joanna Krupa kwitnie w ciąży i już nie może doczekać się narodzin pierwszej córki.