Joanna Krupa nie może zrzucić zbędnych kilogramów

Joanna Krupa na początku listopada urodziła córeczkę. Modelka odkąd została mamą dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami małej Ashy Leigh, ale też nie ukrywa, że macierzyństwo jest dla niej prawdziwym wyzwaniem.

Joanna Krupa od lat znana jest ze swojej szczerości i bezpośredniości. Modelka nie ma problemu z zamieszczaniem zdjęć bez makijażu, a ostatnio postanowiła przyznać się fanom, że nie może zrzucić zbędnych kilogramów.

Minęło już 11 tygodni odkąd na świecie pojawiła się moja mała córeczka i już czas zmotywować się do powrotu do formy. Utrata ostatnich 6 kilogramów jest trudniejsza niż myślałam - napisała modelka zamieszczając swoje stare zdjęcie w bikini.

Widać, że Joanna Krupa chciałaby jak najszybciej cieszyć się idealną figurą sprzed ciąży, ale pociążowy brzuszek to problem wielu mam. I tak modelka bardzo mało przytyła w ciąży, bo jak widać po komentarzach tylko 16 kilogramów, więc prawidłowa dieta, karmienie piersią i ruch z pewnością pomogą w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Patrząc na zdjęcia Joanny Krupy na Instagramie modelka jest w świetnej formie, ale wiadomo my kobiety wymagamy od siebie zawsze więcej.

Dodatkowo wsparcie, jakie Krupa otrzymuje od swoich fanów z pewnością doda jej motywacji. My też kibicujemy modelce ale i tak uważamy, że wygląda rewelacyjnie po ciąży!

Joanna Krupa o trudach macierzyństwa

Niedawno Joanna Krupa w rozmowie z Małgorzatą Ohme dla "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swoich doświadczeniach w roli mamy. Gwiazda przyznała, że pojawienie się dziecka na świecie to duża zmiana w życiu.

Nie jest lekko. Jest większy stres, bo jest jeszcze mała. Jest dużo zmian w naszym życiu - mówiła dla "DDTVN" Joanna Krupa.

Gwiazda podkreśliła jak duże wsparcie daje jej mąż, Duglas: "Widzę, jak on się przy niej zachowuje, to jest przepiękne i to kocham. I myślę, że on też powie ci, jak strasznie jestem zaangażowana. Myślę, że on uwielbia to, jak szybko sobie poradziłam jako matka, że jest dumny z tego powodu. Ale nie będę kłamać, jest stresująco."

Widać, że Joanna Krupa w końcu jest szczęśliwa, a macierzyństwo dodatkowo dodaje jej uroku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The new normal 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa) Gru 14, 2019 o 10:58 PST