Joanna Jędrzejczyk - umięśnione ciało w bikini

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najpopularniejszych polskich sportsmenek. Zawodniczka MMA spędzała niedawno zasłużony, dwutygodniowy urlop w Meksyku. Podczas wyjazdu chętnie dzieliła się z obserwatorami zdjęciami z rajskich wakacji. Mistrzyni zdążyła już wrócić na Florydę, gdzie kontynuuje swoje treningi, jednak dalej znajduje czas na relaks. Gorący weekend Jędrzejczyk spędziła opalając się nad basenem. Po wypoczynku sportsmenka nie zapomniała podzielić się z fanami zdjęciem w bikini. 33-latka kolejny raz zachwyciła swoim wysportowanym i opalonym ciałem. 

Wyglądasz po prosty przepięknie.

Wow, co za figura.

Piękna wojowniczka – pisali oczarowani Joanna Jędrzejczyk fani, a część z nich wprost pytała, czy Joanna Jędrzejczyk wyjdzie za nich za mąż!

Ostatnio na Instagramie Joanny Jędrzejczyk pojawiło się wiele zdjęć w bikini.

Joanna Jędrzejczyk ślub, mąż i dzieci

Czy Joanna Jędrzejczyk planuje wychodzić za mąż za któregoś z fanów na Instagramie? Raczej nie, choć tego typu propozycje słynna JJ regularnie otrzymuje od swoich fanów. Przeczytajcie nasz wywiad z Joanną Jędrzejczyk, która odpowiedziała na kilka pytań związanych z jej życiem prywatnym. Jeśli chodzi o ślub i męża chyba jest coś na rzeczy. Jeśli chodzi o dzieci, na razie musimy zadowolić się tym, że Joanna Jędrzejczyk zostanie ciocią. Jej siostra bliźniaczka niebawem powita na świecie potomstwo!

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Jędrzejczyk - film na HBO

Joanna Jędrzejczyk to polska zawodniczka MMA, muay thai, kickboxingu i boksu. Sportsmenka jest trzykrotną zawodową mistrzynią świata i dwukrotną mistrzynią Europy. 33-latka swoją przygodę ze sportem zaczęła już w wieku 16 lat i zaledwie po sześciu miesiącach treningów została mistrzynią Polski w boksie tajskim. Od 2012 roku jest związana z walkami MMA, a teraz oczekuje kolejnej mistrzowskiej walki w najbardziej prestiżowej federacji na świecie. 

O niezwykłym życiu Joanny Jędrzejczyk powstanie niedługo dokument. „Niezwyciężona” swoją premierę będzie miała na popularnej platformie streamingowej, HBO GO. Produkcję będziemy mogli oglądać w serwisie już 24 czerwca, natomiast od 1 lipca film będzie dostępny w telewizji HBO. 

Twórcy filmu przez cztery lata towarzyszyli z kamerą Joannie Jędrzejczyk – wielokrotnej mistrzyni UFC, która na kilka lat zdominowała świat kobiecego MMA. By pozostać na szczycie, polska zawodniczka stale musi się konfrontować z kolejnymi przeciwniczkami i własnym ciałem, wciąż na nowo zmuszanym do nadludzkiego wysiłku. "Niezwyciężona" ujawnia kulisy walk współczesnych gladiatorów, bez ogródek pokazuje krew, pot, łzy i przytłaczającą samotność, którymi okupiona jest droga do sportowego sukcesu na światową skalę – czytamy w festiwalowym opisie dokumentu na stronie Krakowskiego Festiwalu Filmowego 

ZOBACZ TAKŻE:

Zobacz także: