Krzysztof i Joanna Ibiszowie pobrali się w sierpniu ubiegłego roku. Ich ślub i wesele były skromne i zaprosili na nie tylko i wyłącznie bliskie osoby. Teraz, 10 miesięcy od powiedzenia sobie "tak" poinformowali, że wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Radosną nowiną podzielili się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Do wpisu załączyli urocze, wspólne zdjęcie.

Joanna Ibisz jest w ciąży. Jak się czuje?

O tym, że Joanna Ibisz jest w ciąży dowiedzieliśmy się minioną niedzielę. Para na swoich instagramowych profilach zamieściła to samo zdjęcie. Na fotografii Krzysztof Ibisz jedną ręką obejmuje partnerkę, a drugą trzyma na jej sporym już ciążowym brzuchu. Pod wpisem umieścił uroczy podpis:

Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy - napisał.

Joanna Ibisz pod swoim zdjęciem zamieściła natomiast serduszka, a jeszcze jedną fotografię z ciążowym brzuszkiem i podpisem: "Radosna nowina" wrzuciła na swój drugi instagramowy profil, @drjoanna_lifestylemedicine, na którym dzieli się cennymi informacjami dotyczącymi holistycznego dbania o zdrowie (Joanna Ibisz jest lekarką, modeling, wbrew temu, co mogłoby się wydawać nie jest jej głównym zajęciem).

Przyjaciele, znajomi i obserwatorzy pary natychmiast pospieszyli z gratulacjami. Komentarze zamieścili m.in. Joanna Koroniewska, Agnieszka Sienkiewicz, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Włodarczyk, Kasia Cichopek, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Rozenek, Cleo, Maciej Dowbor, czy Rafał Maserak. 

Jak czuje się przyszła mama? Jak napisała w odpowiedzi na nasze gratulacje, wszystko jest w porządku i czuje się dobrze, a więc mamy nadzieję, że tak już pozostanie do końca!

Wspólne zdjęcia pary znajdziecie w naszej galerii pod artykułem.

CZYTAJ TAKŻE: