Jest oficjalny plakat filmu "Ania" o Annie Przybylskiej! To jedno z najpiękniejszych zdjęć z rodzinnego albumu

Mamy oficjalny plakat filmu dokumentalnego „Ania” o aktorce Annie Przybylskiej, która zmarła 5 października 2014 r. Za jego produkcję odpowiedzialna jest Telewizja Polska. 

To film o dziewczynie, która swoją osobowością fascynowała ludzi i którą kochała cała Polska. Produkcja zawierać będzie niepublikowane dotąd materiały filmowe oraz wspomnienia rodziny, przyjaciół i współpracowników aktorki. -  tak o filmie „Ania”, mówią odpowiedzialni za nią twórcy.

Oficjalny plakat opublikowała nie tylko Telewizja Polska, ale też występujący w filmie dokumentalnym przyjaciele i rodzina zmarłej gwiazdy, m.in. mąż aktorki - Jarosław Bieniuk, bliska przyjaciółka Ani Przybylskiej - Katarzyna Bujakiewicz oraz Andrzej Piaseczny, z którym aktorka występowała w serialu "Złotopolscy". 

No i co ja Ci mam powiedzieć, czego byś już nie wiedziała? Może to, że wszyscy nosimy Cię w serduszkach? Ale przecież to też już wiesz. Ten film jest bardziej do Ciebie niż o Tobie” – napisał piosenkarz na Instagramie.

Twórcami „Ani” są Michał Bandurski i Krystian Kuczkowski, autorzy dokumentów pt. „Krzysztof Krawczyk – całe moje życie” oraz „Maryla. Tak kochałam”.

Ten plakat w naszej opinii najlepiej oddaje to jaka była Ania. Piękna, uśmiechnięta, szalona, dowcipna i ponad wszystko kochająca swoją rodzinę. - powiedzieli twórcy.

Kiedy dokument trafi do kin?

Film dokumentalny o Annie Przybylskiej pt. „Ania” będzie miał uroczystą premierę kinową 5 października, w 8. rocznicę śmierci aktorki. 7 października obraz pojawi się w kinach w całej Polsce.