Jest aktywistką ruchu body positive. Właśnie została twarzą kampanii Zalando: „bycie »grubą« nie stanowi powodu do wstydu”

Paloma Elsesser została odkryta na Instagramie przez Pat McGrath. Miała za sobą mniejsze kampanie i udział w sesjach, ale dopiero angaż przez „cesarzową makijażu” otworzył jej drogę do wielkiej kariery

Wzięłam udział w tej sesji po to, by pokazać, że bycie »grubą« nie jest ciężarem, czymś nieładnym i nie stanowi powodu do wstydu. I udowodnić, że nie jest aktem odwagi – tak Paloma Elsesser tłumaczyła udział w projekcie.

Tym razem możemy ją zobaczyć w nowej kampanii jednej z wiodących europejskich platform modowych i lifestylowych, Zalando: „To ty tworzysz chwilę”. Dziś nie jest już tylko dziewczyną z Instagrama i modelką, ale ikoną, wzorem do naśladowania i aktywistką ruchu body positive, który przyczynił się do promocji różnorodnego piękna, akceptacji ciała i świadomości zdrowia psychicznego.

Moda z drugim dnem, moda, która niesie pozytywny przekaz i pozwala nam poczuć się lepiej, a nie generuje kolejne kompleksy? Jesteśmy bardzo na tak!

Zalando

Zobacz video kampanii Zalando:

Paloma Elsesser, występuje w kampanii razem ze swoją siostrą, modelką i aktorką Amy, oraz w towarzystwie międzynarodowych talentów takich jak model Dylan Hasselbaink, muzyk Noah Levi i DJ Wolfram.

Nasza najnowsza kampania jest zaproszeniem do tytułowego "Tworzenia chwili" dzięki nieograniczonym stylizacjom dostępnym w tym sezonie na Zalando. Niezależnie od tego, czy jest to spacer po parku, czy nocne wyjście z przyjaciółmi - mamy nadzieję, że kampania inspiruje ludzi do swobodnego wyrażania siebie i kreowania wielu osobistych, pełnych szczęścia modowych momentów. - powiedział Ralph Rijks, VP Regional Marketing Zalando.