Rafał Ziemkiewicz o udarze Jerzego Stuhra

Rafał Ziemkiewicz podczas prowadzenia swojego programu "W tyle wizji" na antenie TVP otrzymał wiadomości o złym stanie zdrowia Jerzego Stuhra. Publicysta postanowił skomentować informację w dość nietaktowny sposób. Rafał Ziemkiewicz uznał, że udar mózgu spowodowany był "antypisowską zajadłością" i powyborczym stresem.

Poszły takie wiadomości, których przez delikatność się nie wrzuca w obieg publiczny, że jeden ze sławnych aktorów starszego pokolenia słynący z zajadłości antypisowskiej wylądował tej nocy wyborczej w szpitalu - powiedział w programie Rafał Ziemkiewicz

Rafał Ziemkiewicz wspomniał również o Tomaszu Lisie, który rok temu przeszedł udar mózgu. Publicysta za powód udaru dziennikarza uznał TVN.

Niech to też będzie przestrogą dla tych, co jak Tomasz Lis dali się podniecić tym TVN-om" - powiedział.

przeczytaj również:Jerzy Stuhr w ciężkim stanie trafił do szpitala. Przyczyną prawdopodobnie był udar mózgu

Rafał Ziemkiewicz - czy przeprosił?

Rafał Ziemkiewicz w żaden sposób nie przeprosił za okrutne słowa, a wręcz bronił na Twitterze swojej wypowiedzi. Twierdził, że nie było to ani szydzenie, ani wyśmiewanie choroby Jerzego Stuhra i tylko osoba o bardzo złej woli mogłaby to za takowe uznać.

przeczytaj również: Maciej Stuhr z bardzo ważnym apelem. Zaskakujące słowa aktora o katastrofie klimatycznej

Jerzy Stuhr miał udar mózgu - jaki jest jego stan zdrowia

Jerzy Stuhr dostał udaru mózgu w nocy z niedzieli na poniedziałek. Jego stan był ciężki. takie informacje dotarły od żony i przyjaciela aktora. Wczoraj Maciej Stuhr poinformował, że stan ojca powoli się polepsza i Jerzy Stuhr powoli do siebie wraca. Nie są to pierwsze problemu zdrowotne aktora- przeszedł już zawał i nowotwór krtani.