Jennifer Lopez stosuje botoks? Gwiazda twierdzi, że to efekt maseczki do twarzy!

- Mówiłam już o tym 500 milionów razy… Nigdy nie używałam botoksu ani nie korzystałam z żadnego wysoko inwazyjnego zabiegu medycyny estetycznej – odpowiada Jennifer Lopez oskarżona przez fana o nadmierne stosowanie botoksu. Temat znów jest na tapecie, a wszystko za sprawą najnowszego wideo postu, na którym Jennifer Lopez reklamuje swoje najnowsze urodowe dzieło – rozświetlającą maseczkę do twarzy!

Jennifer Lopez wrzuciła na swój profil na Instagramie film, na którym prezentuje się bez makijażu, tuż po zdjęciu z twarzy maseczki. Oczywiście to mała autopromocja, bo Jennifer Lopez właśnie wypuściła na rynek własną kolekcję kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

- To jest najlepsza maseczka, jaką stosowałam do tej pory. To będzie najlepiej sprzedająca się maseczka do twarzy zachwala J.Lo. bez grama skromności!

– Czuję się jakbym była młodsza o jakieś 10 lat – podsumowuje.

 

Zobacz też:

8 perfum, dzięki którym będziesz pachnieć jak milion dolarów

Zobacz także:

Danuta Stenka w cierpkich słowach o dojrzałych kobietach

Halle Berry ma 54 lata, a ciało dwudziestolatki - wyeliminowała z diety dwa składniki

Jennifer Lopez i fryzjerska metamorfoza na Nowy Rok

NAJLEPSZE MASECZKI ROZŚWIETLAJĄCE - EFEKT GLOW SKIN MUROWANY!

Jennifer Lopez odpowiada na złośliwe komentarze

Pod postem pojawiły się setki, a nawet tysiące, komentarzy. Wśród nich jeden, który wyjątkowo zdenerwował Jennifer Lopez.

- Chciałbym zwrócić tylko uwagę, że zarówno linia brwi, jak i czoło, kompletnie się nie ruszają – pisze komentujący i dodaje, że ruchu twarzy nie widać nawet przy silnej ekspresji.

- To musi być botoks! Tona botoksu! To wszystko jest dobre, ja tylko zwracam uwagę – kończy swój komentarz, a Jennifer Lopez postanowiła zareagować na komentarz, który uznała za przejaw botox shamingu.

- LOL to jest właśnie moja twarz – odpowiada J.LO i dodaje, że już 500 milionów razy tłumaczyła, że nigdy nie stosowała botoksu. Jej wypowiedź kończy się zaproszeniem do kupienia produktów z nowej linii JLO Beauty, dzięki którym – jej zdaniem – każda kobieta może poczuć się piękna.

 

Sekret urody Jennifer Lopez

W swojej ripoście Jennifer Lopez zdradza jeszcze jeden sekret pięknej cery:

- Spróbuj żyć, szukając rzeczy pozytywnych, miłych i podnoszących na duchu. Nie staraj się nikogo dołować i nie podnoś innych na duchu. Właśnie to sprawi, że będziesz wyglądać młodo i pięknie! Przesyłam moc miłości! – podsumowuje J.Lo, dodając do swojego komentarza dwa wymowne hasztagi: #beautyfromtheinsideout i #beautyhasnoexpirationdate.

Zobacz też:

Jennifer Lopez odwołała ślub. Co się stało?

J.Lo ma w nosie konwenasje. Jej taniec to hit Instagrama!