Jennifer Lopez: jak wyglądała w młodości? 

W tym miesiącu Jennifer Lopez kończy 50 lat. Brzmi to sztampowo, ale trudno nie napisać, że czas się dla niej zatrzymał. Od premiery “Pokojówki na Manhattanie” ciało i twarz gwiazdy prawie się nie zmieniły. Być może to właśnie z tego powodu furorę w internecie robi jej niedawno odnalezione zdjęcie z liceum. Jest to jedna z niewielu fotografii artystki, która może nas zaskoczyć. Okazuje się bowiem, że 17-letnia Jennifer wcale nie wyróżniała się urodą. Krótka fryzura, nietrafiony makijaż i niepewny uśmiech – tak gwiazda prezentowała się w przed zrobieniem światowej kariery. 

Jennifer Lopez: mężowie i dzieci

Jennifer Lopez ma na swoim koncie sporą ilość głośnych związków. Pierwszym mężem gwiazdy był kelner Ojani Noa. Mimo niewątpliwej namiętności, ich małżeństwo przetrwało tylko rok. Po ukochanym z branży gastronomicznej Lopez zaczęła spotykać się z niemal samymi gwiazdami. Jako szczególnie szalony wspomina romans z amerykańskim raperem, P. Diddy`m. Ta relacja również zakończyła się po roku. Kolejnym mężczyzną w życiu gwiazdy był hollywoodzki aktor i choreograf, Cris Judd. Lopez znowu szybko została żoną i rozwiodła się po roku. 

Następna miłość piosenkarki została uwieczniona w teledysku do piosenki Jenny from the Block. W jednej ze scen widzimy Jennifer opalającą się z ukochanym, Benem Affleckiem, na pokładzie luksusowego jachtu. Historia “Beniffer”, jak nazywali parę amerykańscy fani i dziennikarze, zakończyła się w iście filmowy sposób. Gwiazdorski ślub został odwołany zaledwie godzinę przed początkiem ceremonii. 

Trzecie i najdłuższe małżeństwo Lopez zawarła z Marcem Anthonym, portorykańskim aktorem i piosenkarzem. Na ślubnym kobiercu para stanęła w 2004 roku. Rozwód nastąpił w 2012 roku. Mają razem bliźnięta: córkę Emmę Maribel i synka Maximilia. 

Przedostatni związek Lopez również był stosunkowo długi. Partnerem artystki był tancerz Casper Smart. Kontrowersje budził nie tylko jego wiek (jest 18 lat młodszy od gwiazdy), ale także liczne zdrady, przez które w końcu się rozstali.

Aktualnie Jennifer Lopez jest w szczęśliwym związku z amerykańskim baseballistą, Alexandrem Rodriguezem. W marcu piosenkarka przyjęła oświadczyny ukochanego. Poniżej imponujący pierścionek, którego wartość jest oceniania na około milion złotych. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo) Mar 9, 2019 o 5:34 PST