Jennifer Lopez przyłapana na przejażdżce z Benem Affleckiem. Czy są razem?

Jennifer Lopez i Ben Affleck na wspólnej przejażdżce na rowerach – takie zdjęcia można oglądać w „Daily Mail”, który dotarł do fotografii z prywatnego spotkania J.Lo. Czyżby gorący ogień miłości sprzed lat ponownie zapłonął?

Może być w tym sporo prawdy. Kilka tygodni temu Jennifer Lopez i Alex Rodriquez poinformowali media, że zrywają zaręczyny. Oświadczenie zszokowało cały show-biznes. Co prawda para dodała, że pozostaje w przyjacielskich relacjach, ale o ślubie, na który czekała cała branża, nie ma już co liczyć.

Pojawiły się nawet plotki, że Alex Rodriquez nie był zbyt wiernym narzeczonym. Wszystko wskazuje jednak na to, że również Jennifer Lopez nie śpieszyło się w tej kwestii do ślubnego kobierca.

Pierwsze doniesienia o tym, że Jennifer Lopez spotyka się z miłością sprzed lat Benem Affleckiem pojawiły się w mediach już w ubiegłym tygodniu. Anonimowy informator twierdził, że widział Bena Afflecka pod willą J.Lo. Teraz do sieci trafiły zdjęcia z romantycznej rowerowej przejażdżki do Montany. Parę widziano również razem na lotnisku.

ZOBACZ TEŻ: Jak jedna skandalicznie seksowna sukienka zmieniła media, Jennifer Lopez i... Google'a!

Jennifer Lopez i Ben Affleck - gorąca para Hollywood sprzed lat

Gdyby J.Lo i Ben Affleck wrócili do siebie po latach, byłaby to zdecydowanie plotka roku! Jennifer i Ben 17 lat temu byli najgorętszą parą Hollywood, a media nadały im nawet specjalny pseudonim – Bennifer. To dla Bena Afflecka Jennifer Lopez zostawiła swojego drugiego męża Crisa Judda, chwaląc się w mediach zaręczynom pierścionkiem od Bena wysadzanym różowymi diamentami.

Zobacz także:

Mimo ogromnego pierścionka, parze nie udało się przetrwać próby czasu, a okoliczności rozstania J.Lo i Bena Afflecka nie były znane.

- Zostałam wypatroszona. Straciłam poczucie własnej wartości i zastanawiałam się, czy należę jeszcze do tego biznesu, czy może pozbawił mnie wszystkiego. (…) Mój związek zniszczył się na oczach całego świata. Potrzebowałam dwóch lat, żeby się podnieść – tłumaczyła Jennifer Lopez na łamach Vanity Fair pytana o powód rozstania z Benem Affleckiem.

Wszystko wskazuje jednak na to, że stare rany zagoiły się, a J.Lo chce rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Czy będzie to rozdział u boku Bena Afflecka? To się okaże…

PRZECZYTAJ TEŻ: